Displaying 73 - 84 of 615
16th - 18th September in Amstelveen
Opening: 140 €
fiscaal, diverse documenten vanaf begin 19e eeuw w.b. zegels, Japanse bezetting. Tevens iets literatuur in 3 albums en doosje
30 poststukken 1945-1948 naar Nederland (alle enveloppen MET INHOUD), groen, violet en zwart Mariniers Postkantoor Soerabaja, deels via Singapore en enkele in Nederland gecensureerd, familie-archiefje met verdere documentie (o.a. bericht van sneuvelen en enkele Rode Kruis), in doosje
fiscaal, droogstempels en oranje stempels op stuk vanaf midden 19e eeuw in archiefmap
puntvlakvullingstempels, ca. 375 ex. op diverse waarden en emissies, alfabetisch opgezet in ringband
grootrondstempels, restantcollectie in album
veldpost 1946-1949 (ca. 65 ex.) w.b. luchtpostbladen gebruikt en ongebruikt, iets buitenlandse veldpost etc. in albumpje
, Japanse bezetting en Indonesië voorraad gestempeld en */** w.b. iets variëteiten, stempels, veldelen etc. in 4 mappen/insteekboeken in doosje
vierkantstempels, ruim 1000 ex. in insteekboek
en Indonesie meest engros gestempeld vanaf 1864 w.b. iets stempels in 3 insteekboeken
en Nieuw-Guinea, tevens iets Indonesië en Curaçao w.b. afgeweekt gestempeld materiaal en */**, briefstukjes etc. in 2 albums en 2 doosjes in doos
40 PHOTOS
collection of about 650 stamps mainly */**, primarily Sumatra and Navy Area in ring binder
(Japanese Occupation) collectie fiscaalzegels zowel los als op stuk w.b. zeldzame zegels, opdrukken, loonzegels, veldelen etc. in ringband en map