136 stuks, derde en vierde eeuw kleine koperen munten uit onbekende vondst in gemengde kwaliteit in doosje
w.b. zilvergeld Juliana en iets divers in doosje
Juliana zilvergeld (1 gulden 10x, 2½ gulden 14x, 10 gulden 2x) in cassette
Dukatenset 1989, en 3 gouden dukaten 1992, 1993 en 1994 in capsules
dukaat goud 1985 in envelopje
Juliana- en Beatrix zilvergeld in doos
Kleine collectie in albumbladen, waarin veel zilvergeld
Kleine verzameling waarbij enig buitenland in 4 banden en doosje waarin veel zilvergeld in doos
Meest zilvergeld in cassettes Rijks munt, proof en FDC, in doosje
Cent-stukken Wilhelmina 1892-1941, grote hoeveelheid op jaartal gesorteerd in zakjes waarbij de betere jaren, gemengde kwaliteit, in doosje
2 1/2 cent-stukken Wilhelmina 1898-1941, grote hoeveelheid op jaartal gesorteerd in zakjes waarbij de betere jaren, gemengde kwaliteit, in doosje
Halve cent-stukken Wilhelmina 1891-1940, 263 exemplaren in zakjes, gemengde kwaliteit, in doosje