Displaying 193 - 204 of 2077
16th - 18th September in Amstelveen
correspondentie en personalia van familie Auerhaan/Baggers (ca. 1930-1970), mevr. J.E. de Vries-Sizoo te Den Haag (ca. 1920-1950), schoolarchief Hanny van Ginneken (ca. 1950), correspondentie en archief Van Even (1920-1945) te Maastricht w.b. beschrijvingen gevechtshandelingen WWII etc. Tevens buitenlandse correspondenties (België, Frankrijk en Zwitserland ca. 1920-1950) in doos
postgeschiedenis WWII (ca. 170 poststukken) w.b. dienst, wederopbouw, noodstempels (o.a. Meerlo, Sevenum, Klundert), sluitzegels, correspondentie etc. in doosje
Tweede wereldoorlog, 35 poststukken, Rode Kruisformulieren etc. van/naar Nederland w.b. door censuur geweigerd en 2 ex. met strook Amsterdam Maart 1948/ Door oorlogsomstandigheden/ met vertraging ontvangen, in 2 ringbanden
post(waarde)stukken vanaf voorfilatelie w.b. stempels, retour, luchtpost, ramppost 'Beschadigd door brand a/b Jagersfontein', fotokaarten etc. in gemengde kwaliteit in doosje
postwaardestukken, geïllustreerde brief- en fotokaarten (ca. 200 ex.) ongebruikt w.b. betere series en serie G199 in originele omslag in schoenendoos
collectie en voorraad automaatboekjes w.b. betere ex. (o.a. 6b en 9b) in 8 albums in doosje
ca. 125 post(waarde)stukken met beter materiaal w.b. met port belast, "Beschadigd door ramp Harwich boot", "Part of a mail captured by the Germans and delayed", KLM crash Shannon, iets buitenland etc. in schoenendoos
scheepspost, ca. 75 poststukken w.b. enkele betere ex. (o.a. KPM) in ringband. Tevens iets stempels.
fiscaal w.b. omzetbelastings zegels en ministerie van verkeer en waterstaat CVV set t/m 100 gulden ** (20x in veldelen) in insteekboek
collectie vanaf 1852 gestempeld, later */** w.b. iets Back of the Book in 2 Davo albums
collectie 1872-1978 */**, vanaf 1940 grotendeels compleet w.b. Van Konijnenburg *, roltanding, port etc. in Importa album
collectie 1852-2000 gestempeld w.b. Back of the Book in 3 KaBe klembanden