Displaying 229 - 240 of 2077
16th - 18th September in Amstelveen
voorraad vanaf 1928 */** w.b. nagegomd in insteekboek
stempels vanaf kleinrond met betere, totaal ca. 500 ex. in insteekboek
poststukken betreffende inklaring van pakketten (ca. 150 ex.) w.b. adreslabels, douanestempels, Vrij van Belasting, diverse landen van herkomst etc. netjes opgezet in 2 ringbanden
emissie Cijfer engros meest gestempeld w.b. plaatfouten, puntstempels, kleinrond etc. meest in gemengde kwaliteit. Tevens iets overige emissies (o.a. Hangend Haar) in 4 insteekboeken
collectie 1852-1950 gestempeld in Excellent album
plaatfouten, druktoevalligheden etc. in 2 insteekboeken
nota's, kwitanties, postwissels etc. deels met fiscaalzegels w.b. mooi geïllustreerd en iets Antillen in map en doosje
De Canon van Nederland speciale uitgave TNT-Post met nominaal EUR 220 in ringband
postgeschiedenis Hilversum, collectie stempels op losse zegels en poststukken in ringband
collectie 1852-2000 gestempeld w.b. iets Back of the Book in 2 Davo albums
klein en grootrondstempels op prentbriefkaarten (90 ex.) in album
collectie 1852-1942 gestempeld en deels * w.b. Back of the Book in gemengde kwaliteit. Tevens iets kleinrondstempels in 2 klembanden en 2 insteekboeken