Displaying 1 - 12 of 54
Albert met Helm 1 centiem t/m 10 frank, pracht ex., cat.w. 900
Albert met Helm 10 frank wijnrood, cat.w. 630
Gekroonde L 5 centiem t/m 10 frank gesigneerd Balasse, cat.w. 1850
Kardinaal Mercier 10 centiem t/m 10 frank, cat.w. 1350
Grote Orval 5 centiem t/m 10 frank, cat.w. 3100
Opening: 160 €
Kruis van Lotharingen 10 centiem t/m 5 frank, cat.w. 985
Koekelberg 5 frank groen in ongeplooid velletje van 10 ex., cat.w. 800
Opening: 160 €
Dagbladzegels 10 centiem t/m 20 frank, cat.w. 1000
Duitse Keizers 5 t/m 100 frank in velletjes van 4 met nummer, deels iets getint, cat.w. 1100
Opening: 1.200 €
Sold for: 1.600 €
Duitse Keizers 5 t/m 100 frank in ongetande genummerde velletjes van 4 ex., gomzijdes (licht) getint en minieme bruine vlekjes voorzijde, cat.w. 11.000. Zeer zeldzaam!
Wapen SS 10 t/m 100 frank, cat.w. 1050
Wapen SS 10 t/m 100 frank met variëteit geheel ongetand, 50 frank miniem abklatsch, cat.w. 925