S.S. Mossel (langstempel in zwart) op scheepjestype 12½ cent blauw op firma envelop uit Bindjei 20-7-1922 via Weltevreden naar Buitenzorg, vrijwel pracht ex. (enkele kreukjes)
Stoomschip Palehleh (rondstempel in violet) op scheepjestype 12½ cent rood op firma envelop via Soerabaja 6-7-1928 naar Pontianak, fris pracht ex.
S.S. Palopo (ovaal stempel in blauw) op envelop 12½ cent rood van Palembang 27-3-1928 naar Weltevreden, zeer fris pracht ex.
S.S. Reyniersz (ovaal stempel in blauw) op Straits Settlements George V 12 cents op firma envelop van Singapore naar Samarinda 6-11-1926 met stempel Ontoereikend in kastje en beport met 15 cent lichtrood, vrijwel pracht ex. (boven iets ingekort)
Stoomschip Sampit (rondstempel in blauw) licht doch duidelijk leesbaar op Cijfer 5 cent roze in paar op envelop via Kotobaroe-Poeloelaoet 18-7-1920 en Weltevreden naar Batavia, pracht ex. Zeldzaam stempel!
S.S. Singkep (ovaal stempel in zwart) op Hulpuitgifte 12½ op 20 cent op envelop via Medan 23-11-1931 en Tandjong Balei naar Den Haag, fris pracht ex. (miniem bruin tandje)
M.S. Straat Soenda (ovaal stempel in zwart) op ongedateerde envelop uit Beira (Mozambique) naar Hong Kong, vrijwel pracht ex. (bovenzijde wat ruw geopend)
M.S. Tegelberg (ovaal stempel in blauw) op envelop van Madagascar via Hong Kong 20-1-1939 naar Portland, Oregon (USA), zeer fris pracht ex.
M.S. Tidore (ovaal stempel in zwart) op Silver Jubilee 12 cents op envelop van Singapore naar Padang 4-8-1935 met geschreven per ms "Tidore" 1/8.35 via Pakan Baroe, pracht ex.
M.S. Tinombo (langstempel in violetblauw) op Karbouw 2½ cent en Kreisler 42½ cent op envelop van Pakanbaroe 1-5-1937 naar Wiesbaden (Duitsland), pracht ex.
M.S. Toboali (ovaal stempel in zwart) op Kreisler 12½ cent op firma envelop van Bagan Si Api Api via Singapore 1-7-1937 naar Soerabaja, zeer fris pracht ex. Herkomst: collectie Verkuil (2012)
M.S. Tohiti (langstempel in zwart) op hulpuitgifte 12½ op 20 cent op firma envelop van Makassar via Bandjermasin 21-7-1931 naar Tarakan, fris pracht ex.