- (-) Remove Single lot filter Single lot
Displaying 97 - 108 of 747
collectie postwaardestukken (ca. 90 briefkaarten) meest gebruikt in Davo album
Sold for: 35 €
scheepspost, kleine collectie poststukken w.b. ouder materiaal in album
30 PHOTOS
Sold for: 3.400 €
KPM stempels, prachtige collectie van ca. 110 poststukken w.b. veel betere ex., alfabetisch per schip gerangschikt en in over het algemeen mooie kwaliteit in album
36 PHOTOS
postgeschiedenis Fort de Kock (Bukittinggi), collectie w.b. stempels op losse zegels en ca. 150 poststukken/prentbriefkaarten in 5 ringbanden
13 PHOTOS
post(waarde)stukken, ruim 250 ex. w.b. stempels (o.a. kleinrond, puntvlak, kortebalk, noodport stempel Batavia), luchtpost, portvrije dienst enveloppen etc. in schoenendoos
17 PHOTOS
Interim en Republiek ca. 170 post(waarde)stukken w.b. stempels, prentbriefkaarten, luchtpost, 1e-dag stempels, dienst, roodfrankeringen, paquebot etc. Tevens iets Nederland en West-Indië in doosje
fiscaal meest gezegeld papier (akten) w.b. hoge waarden vanaf 1818 in 12 mappen in doos
13 PHOTOS
fiscaalzegels zowel los als op stuk w.b. ijkwezen, handels- en loonzegels, N.I.V.O., lokaaluitgaven etc. in ringband en map
postwaardestukken (ca. 450 ex.) gebruikt (o.a. G76a) en ongebruikt w.b. stempels, iets bestemmingen etc. in Importa album
ca. 120 post(waarde)stukken met langebalkstempels w.b. betere stempels en afdrukken, dienst-enveloppen, luchtpost etc. in schoenendoos
correspondenties en iets archiefmateriaal tussen ca. 1920 en 1950 w.b. WWII en Politionele Acties, (veld)poststukken, luchtpostblad G.1a gebruikt in grote aantallen, personalia etc. van o.a. W. de Kruijf (onderluitenant KNIL), D.J. Waltman (interim-bestuur Nederlands-Indië in Australië), F.E.W.P. van Iddekingge (kapitein KNIL in Riouw), archief L.A. Leidelmeijer te Semarang etc. in 9 mappen/banden en 2 doosjes in doos
kleinrondstempels, collectie op ca. 85 briefkaarten w.b. veel mooie afdrukken, alfabetisch opgezet in ringband