Displaying 37 - 48 of 776
ca. 400 EO brieven met naamstempels, franco, combinaties, rondstempels, distributie, transit, etc. in doos
175 EO poststukken van/naar buitenland met veel grensstempels en o.a. (beschadigde) brief Suriname-Soerabaya 1869 via Marseille, in doos
EO poststukken ca. 125 brieven (meest compleet) tussen ca. 1690-1860 met beter materiaal als Marine/ Gezuiverd met HELLEVOETSLUIS, 2x rood GEZUIVERD (brieven Havana-Amsterdam 1832 over Le Havre en Valparaiso-London 1831), 3x geschreven distributie Vreeswijk, Gouda P. in types. rood S.R. etc. in schoenendoos
250 poststukken van/naar Zuidelijke Nederlanden ca.1700-1800, met grensstempels H en HOL(L)ANDE in types w.b. groot formaat, klein formaat in rood, D'HOLLANDE etc. in doos
120 EO poststukken, veel beter w.b. BREDA stempels, drie-stuiver, smokkelbrief Parijs-La Haye 1699 (inhoud 2 brieven), distributiestempels, etc.
125 EO poststukken, veel van/naar buitenland met grensstempels w.b. Groot Zundert (2x), Zeebrief stempels, (Marine) Gezuiverd etc. in doos
11 PHOTOS
documenten WWII, bevrijding en nasleep w.b. Politieke Opsporingsdienst Den Haag (rapporten, proces-verbalen, blanco formulieren etc.), Binnenlandse Strijdkrachten afdelingen Duivendrecht en Amstelveen (dagorders, presentielijsten etc. op vloei), inbeslagname fietsen, loyaliteitsverklaringen, krantenknipsels, bezetting Hilversum, iets poststukken en foto's etc. in doos
Sold for: 1.500 €
Tweede Wereldoorlog, doos poststukken 1939-1946 w.b. veldpost (o.a. 1939 met violet Niet bij Veldpostkantoor Nr.11), zwart grensbewaking/commandant/ interneeringskamp/ grensvak VIII, (kaart Roosendaal 28.VI.1945, open 4) naar Amsterdam en smoezelig poststuk naar Krijgsgevangene Waterloo-Kazerne Amersfoort. geprüft AGS.S.23 (21.VI.1944, van/naar buitenland etc. in doos, ex. Drukker
Voorfilatelie, 27 poststukken uit de Franse tijd w.b. masson-stempels (o.a. Brielle, Dirksland en Maassluis) en departementstempels (w.b. ook uit de Zuidelijke Nederlanden) in over het algemeen mooie kwaliteit in ringband
11 PHOTOS
postwaardestukken (ca. 900 ex.) (on)gebruikt w.b. briefkaarten, fotokaarten etc. deels in gemengde kwaliteit in 2 mappen en doosje
post(waarde)stukken w.b. beter materiaal in 2 albums en envelop
grootrondstempels bijkantoren, stations, trajectstempels (o.a Leeuwarden-Dokkum C, Rotterdam-Z:Beijerland 1 B) en nachturen (9 ex.) collectie op prentbriefkaarten met betere ex., totaal ruim 200 ex. in album