Displaying 85 - 96 of 776
Tweede wereldoorlog, 35 poststukken, Rode Kruisformulieren etc. van/naar Nederland w.b. door censuur geweigerd en 2 ex. met strook Amsterdam Maart 1948/ Door oorlogsomstandigheden/ met vertraging ontvangen, in 2 ringbanden
post(waarde)stukken vanaf voorfilatelie w.b. stempels, retour, luchtpost, ramppost 'Beschadigd door brand a/b Jagersfontein', fotokaarten etc. in gemengde kwaliteit in doosje
postwaardestukken, geïllustreerde brief- en fotokaarten (ca. 200 ex.) ongebruikt w.b. betere series en serie G199 in originele omslag in schoenendoos
ca. 125 post(waarde)stukken met beter materiaal w.b. met port belast, "Beschadigd door ramp Harwich boot", "Part of a mail captured by the Germans and delayed", KLM crash Shannon, iets buitenland etc. in schoenendoos
scheepspost, ca. 75 poststukken w.b. enkele betere ex. (o.a. KPM) in ringband. Tevens iets stempels.
collectie fdc's tussen E3-E531 (2006), meest onbeschreven ex. Tevens fdc's Aruba t/m 2003 in 5 albums in doosje
ca. 100 poststukken vanaf 1841 meest EO w.b. geschreven distributie aanduidingen (Lochem, Groenlo, Koudekerk etc.), afgeschreven Bommel, signalement naar Duijts (bij Amersfoort) etc. in 3 albums
ca. 75 post(waarde)stukken w.b. postbuskaartje met Van Konijnenburg 10 gulden en luchtpost in ringband
10 PHOTOS
poststukken w.b. veel voorfilatelie met o.a. 2 brieven uit Singapore 1840 en 1842 over India en Londen naar Amsterdam
kinderbedankkaarten collectie vanaf 1952 w.b. 1952, 1953, 1955-1957 alle C kaarten en iets fdc's met betere ex. in 2 Leuchtturm albumpjes
collectie fdc's tussen E9-E708 (2015) in 6 albums in doos
ca. 140 post(waarde)stukken vanaf 1870 in 2 ringbanden