Displaying 97 - 108 of 776
veld- en marinepost (ca. 220 ex) w.b. scheepsstempels, dienst, handtekeningen etc. in 3 ringbanden
post(waarde)stukken w.b. betere ex., stempels, legerplaats Harderwijk etc. totaal ruim 160 ex. in 2 albums
poststukken betreffende inklaring van pakketten (ca. 150 ex.) w.b. adreslabels, douanestempels, Vrij van Belasting, diverse landen van herkomst etc. netjes opgezet in 2 ringbanden
nota's, kwitanties, postwissels etc. deels met fiscaalzegels w.b. mooi geïllustreerd en iets Antillen in map en doosje
klein en grootrondstempels op prentbriefkaarten (90 ex.) in album
grootrondstempels postkantoren A-Z collectie op prentbriefkaarten, totaal 117 ex. in album
fiscaal, spoorwegzegels, cinderella's, formulieren etc. in doosje
ca. 220 post(waarde)stukken w.b. brandstempel 29-8-1901 op zwerfbriefkaart in schoenendoos
15 briefkaarten alle met Specimen overdruk in goede kwaliteit in album
WWII, 50 poststukken (veel aangetekend, Einlieferungsschein aanwezig) van Danzig naar Veendam 1944 (afzender was Nederlandse vrijwilliger bij de PTT Danzig) aan zijn liefje, enkele briefkaarten met interessante inhoud, in doosje
doos covers, fdc's etc. veel jaren '50 met beter materiaal w.b. 10x met ITEP 592/594, veel Riebeeck in doosje
50 poststukken ca.1830-1880 van/naar België w.b. 2 ex. 1845 Anvers-Schiedam als monster zonder waarde en enkele gefrankeerd met 10 cent 1872