Displaying 37 - 48 of 69
Proeven van de niet goedgekeurde tekening emissie Karbouw in de kleuren bruin, donkergrijs, lichtblauw, blauw, groen en blauwgroen op gemarmerd papier in paren, vrijwel pracht ex. (gomzijde tropisch)
Opening: 160 €
Sold for: 460 €
Kleurproef in rasterdiepdruk op gekleurd papier voor de Kreisler 12½ cent in okerbruin op okerbruin in compleet velletje van 10 ex., pracht ex. (gomzijde getint)
Kleurproeven in offsetdruk op gekleurd papier voor de Kreisler 12½ cent (nr. 178e ontbreekt), alle in strippen van 3 met hoekvelrand, pracht ex. (gomzijdes getint)
Getande proef van de Topografische Dienst 10 cent violet lijntanding 13, pracht ex. met attest Vleeming 2021. Niet in de Proevencatalogus vermeld!
Ongetande kleurproeven voor het Emma-zegel compleet, pracht ex. (nr. 201a miniem bruin vlekje in gom)
Afgekeurde ongetande kleurproeven emissie Militaire Tehuizen 2 t/m 15 cent in strippen van 5 ex., vrijwel pracht ex. (gomzijde tropisch)
Afgekeurde ongetande kleurproeven emissie Militaire Tehuizen 2 t/m 15 cent, pracht ex. (gomzijde iets getint)
Goedgekeurde ongetande kleurproeven emissie Militaire Tehuizen 2 t/m 15 cent in strippen van 5 ex., vrijwel pracht ex. (gomzijde tropisch)
Goedgekeurde ongetande kleurproeven emissie Militaire Tehuizen 2 t/m 15 cent, pracht ex. (nr. 212 miniem vlekje in gom)
1 M
Ongetande niet goedgekeurde tekening met open cijfers 20 cent in de 5 gekozen kleuren van de serie, vrijwel pracht ex. (gomzijdes tropisch)
1 M
Ongetande goedgekeurde tekening 20 cent in de 5 gekozen kleuren in blokken van 9, fraaie ex. (tropisch, diverse waarden dunne plekken of grote papierresten achterzijde)
1 2 M
Ongetande goedgekeurde tekening 20 cent in de gekozen kleuren w.b. bruin, rood en groen elk in 2 nuances, vrijwel pracht ex. (gomzijdes getint en enkele waarden zonder gom)