's Gravenhage B (Ey 75) volledig en centraal op 10 cent karmijn plaat I pos. 34-35 in paar, pracht ex.
Heerenveen A (Ey 125) op 10 cent diepdonkerkarmijn plaat I pos. 92 op briefomslag 5-1-1852 naar Amsterdam, pracht ex.
Heerenveen A (Ey 125) luxe en met omgekeerde dagaanduiding op 10 cent karmijn plaat I pos. 66 op briefomslag 8-7-1852 naar Amsterdam, pracht ex.
Heerenveen A (Ey 500) op 15 cent donkeroranje pos. 8 op briefomslag naar Amsterdam. Volgens het Corinphila-archief hoort het zegel niet op deze omslag thuis (zie Van Dieten 483 kavel 1791) bovendien zou het een horizontale vouw hebben en is tegen het licht het keurstempeltje van Dr. Louis op de achterkant te zien! Herkomst (als brief): collecties Dreikurs (1999) en Van Hussen (2007)
Heerlen C (Ey 125) op 5 cent blauw plaat I pos. 84 op vouwbrief van Voerendaal 29-7-1856 naar Maastricht met cursief stempel Payé (vermoedelijk niet ambtelijk), laat gebruik van plaat I!, mooi briefje!.
Hilversum B (Ey 200) op 5 cent blauw plaat I op vouwbrief 27-9-1852 aangaande de aanleg van een grindweg tussen Hilversum en Laren, pracht ex.
Hoorn C klein (Ey 150) op 5 cent lichtblauw plaat IV pos. 5, pracht ex.
Leiden A (Ey 300) op 10 cent karmijn plaat I pos. 22, pracht ex.
Leeuwarden C klein (Ey 50) centraal en volledig op 10 cent donkerrood plaat III pos. 78-79 in paar, pracht ex.
Maastricht C klein (Ey 50) centraal op 5 cent helderblauw plaat IV pos. 47-48 in paar, pracht ex.
Nymegen B (Ey 175) op 15 cent donkeroranje pos. 58, pracht ex.
Oldenzaal C (Ey 100) op 5 cent helderblauw plaat V pos. 9-10 in paar met velrand, pracht ex.