Displaying 1705 - 1707 of 1707
Opening: 140 €
Amerikaans rondstempel New York op 5 cent blauw op fragment, pracht ex. gesigneerd Okker. Herkomst: collecties Minou Martine (1967) en Van Kimmenade (1973)
Hannoveriaans stempel Papenburg in blauw op 5 cent blauw plaat II pos. 17, pracht ex.
stempels, 41 ex. w.b. halfrond franco, lang-, halte-, halve cirkel, P.D., diverse administratieve stempels etc.