Displaying 97 - 108 of 1707
gestempeld moderne eurowaarden tot 2020 in aantallen in 2 dikke insteekboeken
9 PHOTOS
collectie Nederland 1852-2001 gestempeld en na 1891 ook veel */** waarbij betere ex. Tevens collecties Nederlands-Indië, Suriname, Nederlandse Antillen en Aruba in 7 Davo albums
collectie scheepspost (ca. 240 ex.) w.b. censuur, paquebot, KNSM. etc. in 3 albums
gelegenheidsseries engros 1906-1976 w.b. iets roltanding, gestempeld en iets */** , cat.w. ca. 4500 in insteekboek
Sold for: 900 €
post(waarde)stukken, vele honderden ex. w.b. kleinrondstempels, emissie 1852, met port belast, zwerfbrieven, raketpost etc. met veel beter materiaal in doos
42 EO poststukken vanaf 1672 w.b. 3-stuiver, geschreven vertrekaanduidingen gekapte P. P-stempels etc.
35 poststukken vanaf 1564 met beter materiaal
9 PHOTOS
postgeschiedenis Ede 35 poststukken w.b. kasteleinsbrief uit Arnhem 1771, dienstkaart Ede-Oosterbeek 17.X.1944 en retour afzender (slag om Arnhem), geschreven aanduiding en stempeldistributie, stationsstempel, Ede Vluchtoord etc.
20 PHOTOS
Oranje Nassau, ruim 60 handgeschreven brieven 1817-ca.1880 (veel Duitstalig, vertaling aanwezig) w.b. met handtekening (o.a. 1817 Guillaume), foto's en documenten in 2 albums
voorfilatelie, ca. 230 complete brieven tussen 1694-1750 alle naar Brussel verzonden w.b. geschreven portaanduidingen van Rotterdam, Leiden, Den Haag, Amsterdam, Dordrecht, geschreven met een monster wol, suiker etc. in mooie kwaliteit in schoenendoos
ca. 400 EO brieven met naamstempels, franco, combinaties, rondstempels, distributie, transit, etc. in doos
175 EO poststukken van/naar buitenland met veel grensstempels en o.a. (beschadigde) brief Suriname-Soerabaya 1869 via Marseille, in doos