- (-) Remove Collection filter Collection
- Accessories (12) Apply Accessories filter
- All World (11) Apply All World filter
- British Commonwealth (3) Apply British Commonwealth filter
- Europe (49) Apply Europe filter
- Netherlands and Colonies (84) Apply Netherlands and Colonies filter
- Overseas (6) Apply Overseas filter
- Postcards (264) Apply Postcards filter
- Thematics (1) Apply Thematics filter
voorraad */** w.b. iets betere series (o.a. En Face), Nederlands-Indië, Nieuw-Guinea en UNTEA in 3 insteekboekjes
ca. 150 post(waarde)stukken w.b. Tibo, gelopen prentbriefkaarten Indië en ca. 15 onbestelbare krantenwikkels Leidsch Dagblad verzonden naar Nederlandse militairen tijdens de Politionele Acties in Indië, buitenland w.b. Engeland en Rusland etc. in doosje
post(waarde)stukken w.b. beter materiaal in schoenendoos
post(waarde)stukken vanaf voorfilatelie w.b. stempels, retour, luchtpost, ramppost 'Beschadigd door brand a/b Jagersfontein', fotokaarten etc. in gemengde kwaliteit in doosje
ca. 125 post(waarde)stukken met beter materiaal w.b. met port belast, "Beschadigd door ramp Harwich boot", "Part of a mail captured by the Germans and delayed", KLM crash Shannon, iets buitenland etc. in schoenendoos
scheepspost, ca. 75 poststukken w.b. enkele betere ex. (o.a. KPM) in ringband. Tevens iets stempels.
ca. 75 post(waarde)stukken w.b. postbuskaartje met Van Konijnenburg 10 gulden en luchtpost in ringband
collectie vanaf 1852 gestempeld w.b. iets Back of the Book (Roltanding) in 5 Davo albums in doos
collectie 1852-1942 gestempeld en deels * w.b. Back of the Book in gemengde kwaliteit. Tevens iets kleinrondstempels in 2 klembanden en 2 insteekboeken
collectie vanaf 1852 w.b. iets nominaal Nederland in 2 Importa albums en insteekboek
ca. 220 post(waarde)stukken w.b. brandstempel 29-8-1901 op zwerfbriefkaart in schoenendoos
15 briefkaarten alle met Specimen overdruk in goede kwaliteit in album