- (-) Remove Single lot filter Single lot
- All World (1) Apply All World filter
- Asian countries (2) Apply Asian countries filter
- British Commonwealth (23) Apply British Commonwealth filter
- Europe (110) Apply Europe filter
- European countries (2) Apply European countries filter
- Japanese Occupation Dutch East Indies (2) Apply Japanese Occupation Dutch East Indies filter
- Netherlands and Colonies (747) Apply Netherlands and Colonies filter
- Overseas (80) Apply Overseas filter
- Overzeese Rijksdelen (1) Apply Overzeese Rijksdelen filter
- Topic Cars (2) Apply Topic Cars filter
- Topic Music (1) Apply Topic Music filter
- Topic Olympics (3) Apply Topic Olympics filter
- Topic Scouting (2) Apply Topic Scouting filter
- Various Countries (52) Apply Various Countries filter
Displaying 385 - 396 of 1114
postwaardestukken (ca. 450 ex.) gebruikt (o.a. G76a) en ongebruikt w.b. stempels, iets bestemmingen etc. in Importa album
ca. 120 post(waarde)stukken met langebalkstempels w.b. betere stempels en afdrukken, dienst-enveloppen, luchtpost etc. in schoenendoos
correspondenties en iets archiefmateriaal tussen ca. 1920 en 1950 w.b. WWII en Politionele Acties, (veld)poststukken, luchtpostblad G.1a gebruikt in grote aantallen, personalia etc. van o.a. W. de Kruijf (onderluitenant KNIL), D.J. Waltman (interim-bestuur Nederlands-Indië in Australië), F.E.W.P. van Iddekingge (kapitein KNIL in Riouw), archief L.A. Leidelmeijer te Semarang etc. in 9 mappen/banden en 2 doosjes in doos
kleinrondstempels, collectie op ca. 85 briefkaarten w.b. veel mooie afdrukken, alfabetisch opgezet in ringband
Opening: 160 €
ruim 200 post(waarde)stukken w.b. luchtpost, stempels, iets Interimperiode etc. in schoenendoos
Opening: 140 €
en Indonesië fiscaalzegels op stuk w.b. Japanse Bezetting en veel loonbelastingformulieren in blauwe ordner
Opening: 140 €
fiscaal, diverse documenten vanaf begin 19e eeuw w.b. zegels, Japanse bezetting. Tevens iets literatuur in 3 albums en doosje
30 poststukken 1945-1948 naar Nederland (alle enveloppen MET INHOUD), groen, violet en zwart Mariniers Postkantoor Soerabaja, deels via Singapore en enkele in Nederland gecensureerd, familie-archiefje met verdere documentie (o.a. bericht van sneuvelen en enkele Rode Kruis), in doosje
fiscaal, droogstempels en oranje stempels op stuk vanaf midden 19e eeuw in archiefmap
veldpost 1946-1949 (ca. 65 ex.) w.b. luchtpostbladen gebruikt en ongebruikt, iets buitenlandse veldpost etc. in albumpje
(Japanese Occupation) collectie fiscaalzegels zowel los als op stuk w.b. zeldzame zegels, opdrukken, loonzegels, veldelen etc. in ringband en map
over 50 postal stationery/covers, mainly Dai Nippon postcards in album