Displaying 1 - 8 of 8
1 M
22½ cent rood op 60 cent donkerlila met variëteit kopstaande opdruk met certificaat NVPH 1985, cat.w. 400
1 M
Ongetande niet goedgekeurde tekening met open cijfers 20 cent in de 5 gekozen kleuren van de serie, vrijwel pracht ex. (gomzijdes tropisch)
1 M
Ongetande goedgekeurde tekening 20 cent in de 5 gekozen kleuren in blokken van 9, fraaie ex. (tropisch, diverse waarden dunne plekken of grote papierresten achterzijde)
1 2 M
Ongetande goedgekeurde tekening 20 cent in de gekozen kleuren w.b. bruin, rood en groen elk in 2 nuances, vrijwel pracht ex. (gomzijdes getint en enkele waarden zonder gom)
1 M
Niet goedgekeurde proef Abel Tasmanvlucht 1 gulden in rasterdiepdruk, tezamen met losse omranding in blauw en los middenstuk in bruin op velletje met gom, vrijwel pracht ex. (gomzijde getint en papierrestje) Uiterst zeldzaam!
1 M
Goedgekeurde proef Abel Tasmanvlucht 1 gulden in blauw en bruin, afkomstig uit velletje PC 10, pracht ex. (gom iets gelig) met certificaat Vleeming 2021
1 M
Ongetande kleurproeven Vliegtuig 30 cent in blauw (4 nuances), groen (3 nuances), zwart en grijs (2 nuances), pracht ex.
1 M
Ongetande kleurproeven Vliegtuig 30 cent in groen, bruin en donkerlila in paren met hoekvelrand, vrijwel pracht ex. (gomzijdes getint)