Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 16-18 in strip van 3 met velrand, pracht ex.
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 19-20/24-25, 41-42/46-47. 54-55/59-60 en 76-77/81-82, het hartblok van 16 met daarin 6 brugparen, vrijwel pracht ex. (horizontale vouw tussen de zegels en door de 3e rij) Grote rariteit en volgens het Corinphila-archief vermoedelijk uniek!
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 21 met hoekvelrand, pracht ex.
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 26-35 in blok van 10, vrijwel pracht ex. (randen)
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 26-27 en 31-32 in blok van 4 met hoekvelrand, pracht ex.
Proef in zwart op dik wit papier van de goed gekeurde plaat I pos. 28-30 in strip van 3 met hoekvelrand, vrijwel pracht ex. (iets getint en enkele minieme vouwtjes)
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 39-40 in paar met velrand, pracht ex.
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 38-39 en 43-44 in blok van 4, pracht ex.
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 45 met velrand, pracht ex.
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 51-52 en 56-57 in blok van 4 met hoekvelrand, pracht ex.
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 61-64 in strip van 4, pracht ex.
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 65/86 in brugpaar, pracht ex. (licht vouwtje tussen de zegels) met certificaat Dr. Louis 1986