Auction 254 March 2022
Displaying 1 - 12 of 31
Auction 254 March 2022
voornamelijk */** Back of the book waarbij betere spoorwegzegels, port, Eupen etc. op albumbladen
Auction 254 March 2022
pubs, collectie */** met de meeste betere ex. op insteekbladen
36 PHOTOS
Auction 254 March 2022
WOI, collectie van ruim 55 poststukken, w.b. Rode Kruis, betere frankeringen, prentbriefkaarten etc.
20 PHOTOS
Auction 254 March 2022
WOI, collectie van ca. 45 poststukken w.b. veldpost, censuur, Baarle-Hertog etc.
Auction 254 March 2022
diverse sets met o.a. Vogels 6 t/m 130 frank met variëteit geheel ongetand, Vlinders 5 t/m 65 frank in paren, cat.w. 350, Vissen 1 t/m 11 frank met variëteit geheel ongetand, cat.w. 800, Pausbezoek 5 t/m 80 frank OBP nrs. 966-971 ** (4x) met variëteit geheel ongetand
26 PHOTOS
Auction 254 March 2022
collectie 1849-1953 gestempeld en */** met vele betere ex. series en blokken in Davo album
Auction 254 March 2022
voorraad vnl. */** in o.a. groot aantal zakjes in verhuisdoos. Zeer veel zegels!
Auction 254 March 2022
betere ex. en series meest ** en in goede kwaliteit w.b. Grote Orval, 10 frank Albert met Helm, Gekroonde L (gesigneerd Balasse), Kardinaal Mercier, Kruis van Lotharingen en Koekelberg 5 frank in velletje van 10 in insteekboek
16 PHOTOS
Auction 254 March 2022
en gebieden meest ouder en klassiek materiaal met veel beter in 8 groot formaat rondzendboekjes in doosje
Auction 254 March 2022
complete vellen en veldelen waarbij Spoorwegzegels, WW I en Port, voornamelijk ** ouder materiaal in 6 mappen
19 PHOTOS
Auction 254 March 2022
collectie lijn-, roulette- en rondstempels op diverse waarden en emissies vanaf 1849, totaal ca. 1150 ex. in deels gemengde kwaliteit in 2 insteekboeken
Auction 254 March 2022
voorraad spoorwegzegels Q1 t/m Q279 gestempeld en Q139 t/m Q172 ** in veldelen en pergamijnzakjes in 2 doosjes