Auction 254 March 2022
Displaying 13 - 24 of 31
Auction 254 March 2022
voorafstempelingen, voorraad ** in groot aantal zakjes in doosje. Veel zegels!
Auction 254 March 2022
collectie 1849-1986 w.b. blok nr. 2 en beter Back of the Book in 4 Davo albums
Auction 254 March 2022
voorraad vanaf 1849 met betere ex. en series ** blokken, fdc's en nominaal USA in 3 stockboeken en map
Auction 254 March 2022
Opening: 140 €
collectie 1960-2000 ** inclusief vele extra velletjes in 4 luxe Davo albums en map
Auction 254 March 2022
Opening: 140 €
voorraad tot ca. 1950 meest */** in 3 insteekboeken en map
Auction 254 March 2022
Opening: 140 €
collectie 1869-1985 voornamelijk */** met betere sets, blokken en Back of the Book in 2 Davo albums
Auction 254 March 2022
voorraad meest klassiek back of the book waarbij beter gestempeld en */** in insteekboek
Auction 254 March 2022
post(waarde)stukken, ca. 85 ex. meest 19e eeuws in doosje
Auction 254 March 2022
23 gefrankeerde poststukken 1854-1865 (w.b. 4 met 40 cent.), gemengde kwaliteit
Auction 254 March 2022
collectie 1849-2000 gestempeld en */** in 4 Davo albums
Auction 254 March 2022
groot aantal kwitanties met fiscaalzegels of frankeerzegels vanaf ca. 1900 in 3 ringbanden
21 PHOTOS
Auction 254 March 2022
collectie vaak dubbel verzameld gestempeld en */** met veel beter materiaal o.a nr. 5, 5 frank lila, nr. 11-13 Leopold II, CP5 Leopold II 3,50 op 5 frank grijs, 1909 opdrukken, Rode Kruis opdrukken, tanding variëteiten, stempels etc. in Davo album