Auction 254 March 2022
Displaying 25 - 31 of 31
Auction 254 March 2022
voorraad 1963-1974 */**, getand en ongetand waarbij betere ex. in insteekboek
Auction 254 March 2022
collecties en voorraad gestempeld en */** in 10 albums/ insteekboeken en op losse bladen
Auction 254 March 2022
Compleet, iets onfris kleinformaat briefje Fontenay-Armeé du Nord 30 sep 1832, op achterzijde zwart 2-regelig ARMÉE DU NORD/ Bau. SEDEMANTAIRE, doorgezonden naar Lille, port 6 déc.
Lot 2806
Belgium
Lot withdrawn from sale
Auction 254 March 2022
OBP 8A
Leopold I 40 centimes karmijnrood met watermerk LL zonder kader, postfris pracht ex. met certificaat Willy Balasse 2001, cat.w. 9975+
Auction 254 March 2022
OBP E22-E25
Vlaams Legioen 4x 50 frank in velletjes van 4 ex., cat.w. 550
Auction 254 March 2022
OBP E38-E43
Duitse Keizers 5 t/m 100 frank in velletjes van 4 ex. met nummer, nr. E38 miniem gomvouwtje, cat.w. 1100
Auction 254 March 2022
OBP E44-E48
Wapen SS 10 t/m 100 frank, cat.w. 1050
Pages
- « first
- ‹ previous
- 1
- 2
- 3