Auction 254 March 2022
- (-) Remove Netherlands filter Netherlands
- 1852 King William III (62) Apply 1852 King William III filter
- 1864 King William III (2) Apply 1864 King William III filter
- 1867 King William III (7) Apply 1867 King William III filter
- 1869 Coat of Arms (4) Apply 1869 Coat of Arms filter
- 1872 King William III (2) Apply 1872 King William III filter
- 1876-1894 Numerals (1) Apply 1876-1894 Numerals filter
- 1891 Princess Wilhelmina (11) Apply 1891 Princess Wilhelmina filter
- 1899 Numerals and Queen Wilhelmina (10) Apply 1899 Numerals and Queen Wilhelmina filter
- 1913 Centenary of Independence (4) Apply 1913 Centenary of Independence filter
- 1923 Queen Wilhelmina Silver Jubilee (7) Apply 1923 Queen Wilhelmina Silver Jubilee filter
- 1924 Lebeau definitives and Queen Wilhelmina Veth (10) Apply 1924 Lebeau definitives and Queen Wilhelmina Veth filter
- 1940 Queen Wilhelmina Van Konijnenburg (1) Apply 1940 Queen Wilhelmina Van Konijnenburg filter
- 1949 Queen Juliana En Face (3) Apply 1949 Queen Juliana En Face filter
- Air Mail (7) Apply Air Mail filter
- Booklets (1) Apply Booklets filter
- Booklets and Se-tenants from 1964 onwards (10) Apply Booklets and Se-tenants from 1964 onwards filter
- Cancellations (68) Apply Cancellations filter
- Marine Insurance stamps (4) Apply Marine Insurance stamps filter
- Officials (4) Apply Officials filter
- Postage due (7) Apply Postage due filter
- Postal Stationery (10) Apply Postal Stationery filter
- Pre-Philately (53) Apply Pre-Philately filter
- Syncopated perforation (13) Apply Syncopated perforation filter
- Telegraph stamps (2) Apply Telegraph stamps filter
- WWI Interment Camp (1) Apply WWI Interment Camp filter
Displaying 205 - 216 of 752
10 PHOTOS
Auction 254 March 2022
Noord-Brabant Massonstempels 1810, 15 brieven w.b. BERGEN OP ZOOM (2x), BREDA (2x met met rayon en P.P), GRAVE, OUDENBOSCH, ROOSENDAAL (enig bekende), STEENBERGEN en ZEVENBERGEN, pracht ex.
Auction 254 March 2022
Opening: 700 €
Zuid-Holland massonstempels 1809-1810, 10 brieven w.b. DORDRECHT (2x), LA HAYE (zwart en in rood), MAASSLUIS, MIDDELHARNIS (met rayon, enig bekende), ROTTERDAM (2x, met rayon en P.P., enig bekende), Woerden (met rayon, enig bekende), MAASSLUIS, pracht ex.
Auction 254 March 2022
Massonstempels 9 brieven 1810 w.b. ARNHEM (met P.P., enig bekende), GRONINGEN (2x), LEUWAARDEN (2 afdrukken bekend), NIMWÉGUE (2x), UTRECHT en ZIERIKZEE (met rayon, enig bekende), pracht ex.
Auction 254 March 2022
voorfilatelie, uitgebreide collectie Forwarding Agents (39 ex.) 1731-1869 meest op complete vouwbrieven w.b. mooie afdrukken, vele betere en zeldzame stempels, incoming mail, stempels niet vermeld in PEP (Gebrüder Sprenger), zeldzaam gebruik van sluitzegel i.p.v. stempel forwarder (E. Brauwer Rotterdam) etc. Tevens 6 oudere omslagen op albumbladen
Auction 254 March 2022
voorfilatelie, 13 vouwbrieven met débourséstempels (1813-1845) w.b. DÉB. 118 HAARLEM in zwart, DÉB. 119 DELFT in zwart, DÉB. 120 KAMPEN in rood naar Urk (1837), DÉB. 121 HARDERWIJK, DÉB. 118 HAARLEM en DÉB. 118 NAARDEN in zwart op één brief (1816), DÉB. 122 DOKKUM in zwart, DÉB. 126 EINDHOVEN en gekapt DÉB. DEVENTER in rood op brief (1831), DÉB. 126 NIMÉGUE in blauwgroen (!), DÉB. GRAVE in zwart én rood, DÉB. 118 UTRECHT in diverse typen (2 formaten en 3 kleuren), meest betere afdrukken op vouwbrieven
Auction 254 March 2022
voorraad 1876-2000 * met veel beter w.b. nrs. 104-105, 136-138, 348-349, En Face (nr. 537 met attest Vleeming 2021), Meeuwen etc. op insteekbladen
Auction 254 March 2022
voorfilatelie, departementstempels (9 ex.) 1811-1814 w.b. superbe afdruk 93 BREDA in rood, P.118.P. HAARLEM in zwart met keur Pothion, 118 MEDENBLICK in zwart, P.119.P. GORCUM in zwart, P.120.P. KAMPEN in zwart, 121 ARNHEM in combinatie met Frans verdragstempel R.№.3 op vouwbrief geschreven door Leopold Van Limburg Stirum, P.121.P. Wageningen in zwart, P.123.P. MEPPEL in rood, P.126.P. GRAVE in zwart, alle mooie afdrukken op complete brieven
Auction 254 March 2022
Massonstempels Oost-Friesland 1810, EMBDEN (2x), geschreven Embden (enig bekende geschreven met rayonstempel) en JVER (stempelfout ZONDER E), pracht ex.
Auction 254 March 2022
emissie 1852, nrs. 1 (16x, w.b. 1 ex. ongebruikt), 2 (46x, w.b. paartje en 1 ex. ongebruikt) en 3 (4x) in matige tot redelijke kwaliteit op insteekblad
Auction 254 March 2022
Noord-Holland Massonstempels 1810-1811, 5 brieven met AMSTERDAM (alleen rayonstempel aanwezig), ALKMAAR (3x) en Haarlem, pracht ex.
Auction 254 March 2022
Telegram, behoudens nr. TG7 complete gebruikte collectie op albumblad
Auction 254 March 2022
Opening: 160 €
jaren '20 en '30 meest ** (klein deel iets getint) op insteekbladen