Auction 254 March 2022
- (-) Remove Netherlands filter Netherlands
- 1852 King William III (62) Apply 1852 King William III filter
- 1864 King William III (2) Apply 1864 King William III filter
- 1867 King William III (7) Apply 1867 King William III filter
- 1869 Coat of Arms (4) Apply 1869 Coat of Arms filter
- 1872 King William III (2) Apply 1872 King William III filter
- 1876-1894 Numerals (1) Apply 1876-1894 Numerals filter
- 1891 Princess Wilhelmina (11) Apply 1891 Princess Wilhelmina filter
- 1899 Numerals and Queen Wilhelmina (10) Apply 1899 Numerals and Queen Wilhelmina filter
- 1913 Centenary of Independence (4) Apply 1913 Centenary of Independence filter
- 1923 Queen Wilhelmina Silver Jubilee (7) Apply 1923 Queen Wilhelmina Silver Jubilee filter
- 1924 Lebeau definitives and Queen Wilhelmina Veth (10) Apply 1924 Lebeau definitives and Queen Wilhelmina Veth filter
- 1940 Queen Wilhelmina Van Konijnenburg (1) Apply 1940 Queen Wilhelmina Van Konijnenburg filter
- 1949 Queen Juliana En Face (3) Apply 1949 Queen Juliana En Face filter
- Air Mail (7) Apply Air Mail filter
- Booklets (1) Apply Booklets filter
- Booklets and Se-tenants from 1964 onwards (10) Apply Booklets and Se-tenants from 1964 onwards filter
- Cancellations (68) Apply Cancellations filter
- Marine Insurance stamps (4) Apply Marine Insurance stamps filter
- Officials (4) Apply Officials filter
- Postage due (7) Apply Postage due filter
- Postal Stationery (10) Apply Postal Stationery filter
- Pre-Philately (53) Apply Pre-Philately filter
- Syncopated perforation (13) Apply Syncopated perforation filter
- Telegraph stamps (2) Apply Telegraph stamps filter
- WWI Interment Camp (1) Apply WWI Interment Camp filter
Displaying 733 - 744 of 752
Auction 254 March 2022
Opruimingsuitgifte 10 en 12½ cent in keerdrukparen met en zonder tussenstrook, cat.w. 825
Auction 254 March 2022
Opruimingsuitgifte 12½ op 5 cent in keerdrukpaar (10x) samen met 40 ex. nr. P68 in veldeel van 60, cat.w. 490+
Auction 254 March 2022
Fotomontage 36 cent rood en ultramarijn met variëteit sterk verschoven blauw-druk in paar, cat.w. 200+
Auction 254 March 2022
Meeuwen 15 en 25 gulden, cat.w. 600
Auction 254 March 2022
Meeuwen 15 en 25 gulden, pracht ex. (25 gulden origineel vezeltje), cat.w. 600
Auction 254 March 2022
Auction 254 March 2022
Meeuwen 15 en 25 gulden met certificaat Moeijes 1986 (25 gulden minieme abklatsch in gom), cat.w. 600
Auction 254 March 2022
Sold for: 1.700 €
Bijzondere vluchten 25 cent met variëteit zonder tekst "Bijzondere vluchten" met certificaat NVPH 1985, origineel glimplekje in gom, cat.w. 2500. Een van de zeldzaamste Nederlandse foutdrukken! Volgens het Corinphila archief slechts 9 ex. bekend!
Auction 254 March 2022
Van der Hoop vlucht BS met ster op envelop Yaar en Co. Watergraafsmeer met 1, 2½ en 5 gulden Jubileum 1913, opruimingsuitgifte 2½ gulden en 20 cent Jubileum 1923 via Weltevreden 24-11-24 naar Moeara Enim 28-11-24 met inhoud bericht van ontvangst, envelop verticale vouw (rechts van 20 cent zegel) en enkele zegels licht bruine tandjes, cat.w. 1300
Auction 254 March 2022
Armenwet 1 t/m 10 cent, nr. D8 met druktoevalligheid lange R en puntje onder de M, cat.w. 800
Auction 254 March 2022
Cour Permanente de Justice Internationale 7½ - 30 cent tweede druk met certificaat Muis 1999, cat.w. 1000
Auction 254 March 2022
Opening: 140 €
Cour Permanente de Justice Internationale 12½ cent donkerblauw met de plkaatfout Gent in positioneel paar met velrand en etsingnummer met certificaat Vleeming 2021, cat.w. 625+