Auction 254 March 2022
Displaying 13 - 24 of 517
Auction 254 March 2022
fdc's etc. meest groter formaat envelop w.b. ouder materiaal en enkele betere ex. Suriname in 2 albums
29 PHOTOS
Auction 254 March 2022
gespecialiseerde collectie zowel gestempeld als */** verzameld met beter materiaal in deels gemengde kwaliteit in dik insteekboek
12 PHOTOS
Auction 254 March 2022
Sold for: 480 €
en Indonesië collectie vanaf 1870 gestempeld, later */** en deels dubbel verzameld w.b. iets betere ex. (hogere waarden 300 Jaar Gezag, Jaarbeurs Bandoeng) en Nederlandse-Antillen t/m 2009 in 5 ringbanden in doos
Auction 254 March 2022
collectie 1883-2010 gestempeld, later */** in 6 Schaubek klembanden in doos
Auction 254 March 2022
collectie 1873-2006 meest */** w.b. Nederlandse Antillen En Face *, Republiek Suriname en Indonesië (vanaf 1985) in 7 Davo albums en omslag in doos
Auction 254 March 2022
collectie met enkele betere ex. en series in 2 Davo albums
Auction 254 March 2022
voorraad vanaf 1864 gestempeld, later deels */** (t/m 2008) in 2 insteekboeken en album
Auction 254 March 2022
ca. 50 post(waarde)stukken in schoenendoos
54 PHOTOS
Auction 254 March 2022
Sold for: 3.400 €
162 PHOTOS
Auction 254 March 2022
Sold for: 1.500 €
KPM stempels uitgebreide collectie naamstempels, ovaalstempels en rondstempels vanaf m.s. Alfoer t/m s.s van der Wijck (totaal 177 verschillende schepen), elk schip beschreven en afgebeeld, met veel mooie afdrukken en betere ex., totaal ruim 950 items (meest op fragment) en ruim 50 poststukken/voorkanten in 3 insteekboeken en 2 stuks literatuur (een halve eeuw pakketvaart 1941 en de KPM in oorlogstijd 1950)
23 PHOTOS
Auction 254 March 2022
Opening: 1.200 €
Sold for: 2.700 €
90 PHOTOS
Auction 254 March 2022
Sold for: 1.300 €
130 EO poststukken (brieven en veel omslagen) ca.1840-1860 w.b. betere stempels als Wolff de Beer 14, 16, 84b, 159b, 195c, 208c, 260a, 262d, 267c en 327b, enkele stempels bijgetekend (aangegeven) en 2 ex. Maier. Mooie koop in 4 albums