Auction 254
Displaying 25 - 36 of 158
51 PHOTOS
Auction 254
en Indonesië post(waarde)stukken (ruim 200 ex.) w.b. fdc's, RIS, postwissels etc. meest opgezet op albumbladen in 3 albums
32 PHOTOS
Auction 254
stempels met mooie afdrukken inclusief 10 gefrankeerde prentbriefkaarten in insteekboek
Auction 254
Nieuw-Guinea en Suriname collectie vanaf 1864 gestempeld, later deels */** in 2 Davo albums
Auction 254
puntstempels tussen nrs. 1-120 op diverse waarden in 2 insteekboeken
13 PHOTOS
Auction 254
ca. 270 briefkaarten G1-G11 w.b. kleinrondstempels en bestemmingen in doosje
12 PHOTOS
Auction 254
en Indonesië poststukken (ca. 60 ex.) vanaf 1885 w.b. aantekenstrookjes, luchtpost, roodfrankeringen, incoming mail etc. Tevens iets uitknipsels pakketkaarten en stempels in doosje
17 PHOTOS
Auction 254
fiscaaldocumenten deels met fiscaalzegels w.b. enige documentatie in doosje
15 PHOTOS
Auction 254
en Indonesia poststukken w.b. strookjes, postwissels etc. in doosje
Auction 254
blokken van 4 gestempeld w.b. nrs. 209 en 265 in insteekboek
16 PHOTOS
Auction 254
stempels, ca. 350 ex. op diverse waarden en emissies met o.a. KPM- en puntvlakvullingstempels in insteekboek
19 PHOTOS
Auction 254
gespecialiseerde voorraad emissie Hartz 1948 en Hulpuitgifte Indonesia-opdrukken */** en gebruikt w.b. betere druk- en etsfouten (o.a. nr. 351a met op rechterzegel 2e I van Indonesia nagenoeg ontbrekend, rakelstrepen, stippen etc.), spiegeldruk nr. 357, verschoven opdrukken, velranden, brugparen, strippen en blokken van 4, veldelen etc. op albumbladen
Auction 254
Kleurproeven van het afgekeurde ontwerp van type Veth 25 cent PC nrs. 57a-57r, totaal 79 ex. in vele verschillende kleuren en nuances in mooie kwaliteit