Auction 254
Displaying 13 - 24 of 135
Auction 254
Ongetande kleurproef in de gekozen kleuren van de emissie Jeugdzorg 12½ cent in veldeel van 12 ex., vrijwel pracht ex. zonder gom (beschadiging in ondervelrand en enkele minieme kreukjes)
Auction 254
Koningin Wilhelmina Kreisler, ongetande kleurproeven middenstuk 10 ct. roodoranje, roodlila, donkergrijs en groen, alle 16x, groen min of meer getint, overigens pracht ex., cat.w. 2640
Auction 254
Opening: 140 €
Koningin Wilhelmina Van Konijnenburg 10 cent t/m 25 gulden ongetand inclusief 10 cent in oranjerood, ultramarijn, donkerrood, donkergroen en donkerpaars en 25 cent in groenblauw en blauwgroen, meest pracht ex. (25 gulden deels loeprand), cat.w. 790
Auction 254
Moehammadijah 3 cent-15 cent, gekozen kleuren, in ongetande blokken van 6, proevencat. 256a, 257, 258b, 259c en 260e. pracht ex., cat.w. 630
Auction 254
Inheemse dansers, 1, 3, 3½, 5 en 7½ cent violet ongetand in restant veldeel met nog 74 zegels (w.b. 7½ cent met rood omkaderde strip van 5 met acc/ 9/6 '41, kleur en afbeelding NVPH 303), getint
Auction 254
Inheemse dansers, 1, 3, 3½, 5 en 7½ cent donkergroen, ongetand, in restant veldeel met nog 50 zegels (w.b. 3 cent met rood omkaderde strip van 5 met acc en paraaf, kleur van 4 cent NVPH 335, type iets gewijzigd), randen getint
Auction 254
Opening: 140 €
Ongetande kleurproef Danser 2½ cent in roodviolet in veldeel van 30 ex., vrijwel pracht ex. (enkele vouwtjes en wat roestpuntjes)
Auction 254
Ongetande proef in gekozen ontwerp Danser 3 cent groen in veldeel van 18 stuks inclusief 3 paren met witte tussenstrook, pracht ex. (2 ex. onder smal gerand), proevencat. 268, cat.w. 900
Auction 254
Ongetande kleurproef Danser 3½ cent in lichtgrijs in veldeel van 30 ex., vrijwel pracht. ex. (vouw door de eerste verticale rij)
Auction 254
Ongetande kleurproef Danser 3½ cent lichtgrijs in veldeel van 29 ex., vrijwel pracht ex. (vouw door de 2e horizontale rij)
Auction 254
Ongetande kleurproef Danser 5 cent blauw in dubbel veldeel van 51 ex. w.b. 6 brugparen, fraai ex. (enkele vouwen en roestpuntjes)
Auction 254
Ongetande kleurproef Danser 5 cent blauw in veldeel van 24 ex. met knipteken ster en geschreven Amerika, op achterzijde meerdere aantekeningen/aanwijzingen, vrijwel pracht ex.