Auction 259 September 2024
Some highlights:
Varieties Netherlands. Many original country collections. Large selection of good quality classic coins.
Auction order
Friday 13 September
Times (all times CET) | Lot numbers | Auction part |
09:00 | 1-199 | Netherlands and Colonies, collections & stock |
11:00 | 250-303 | Netherlands and Colonies, collections & stock in large boxes |
12:00 | 400-902 | Foreign countries, collections & stock |
16:00 | 1200-1325 | Foreign countries, collections & stock in large boxes |
Saturday 14 September
10:00 | 2000 – 2223 | Netherlands and colonies single lots |
12:00 | 2300 – 2342 | Foreign countries single lots |
13:00 | 2500 – 2759 | Coins |
16:00 | 2800 – 2893 | Picture Postcards |
17:00 | 2900 – 2933 | Literature |
Nederlandse Maagd in groen en bruin beide met ondervelrand met certificaat Muis 1988, cat.w. 650
11 cent op 22½ cent bruin en olijfgroen, vrijwel pracht ex. (getint), gesigneerd Koopman en certificaat Moeijes 1990, cat. 1375
1 t/m 10 gulden, pracht ex. met certificaat Vleeming 2023: frisse serie zonder gebreken, cat.w. 5750
Ministerie van Verkeer en Waterstaat 75 cent t/m 100 gulden in blokken van 10 met velrand (totaal 8 waarden)
Willem III 10 cent karmijnrood met langstempel Singkep, fraai ex. (diverse gebreken). Langstempels op Indië nrs. 1 en 2 zijn rariteiten! (zie Bulterman pag. 59)
Hangend Haar 10 cent t/m 2 ½ gulden, 20 cent origineel gomrimpeltje, meest ex. gom gelig met certificaten Moeijes 1994 (nr. 30) en Vleeming 2023 (gom origineel en postfris), cat. 2535
Opdruk 12½ op 20 cent blauw in veldeel van 40 stuks, alle rode opdruk verschoven in spiegelbeeld op achterzijde, attest Vleeming AIEP (2024)
Hulpuitgifte 12½ op 20 cent met variëteit kopstaande opdruk, vrijwel pracht ex. (gom iets geel) gesigneerd Hekker, cat.w. 450
Moehammadijah 2 cent-15 cent , ongetande proeven in hoekveldelen van 35 stuks, etsingnummers R28, L29, L30, L31 en R32, een enkel bruin vlekje, Proevencatalogus 256a, 257, 258b259c en 260e, cat.w. 3675
Temples 15 sen-80 sen imperforated blocks of 25, very fine, Zonnebloem 24D/32D, cat.w. 43.750, Prangko 22A/30A.
Makasser Noodporten 2½ t/m 40 in veldeeltjes van 20 met hoekvelrand waarin telkens 5x nrs. P49a - P52a (afstand tussen Te Betalen en Port 8½ i.p.v. 7½ mm), cat.w. 1540+
Riau 1 sen-25 rp. (excl.1 rp) imperforate blocks of 10 with margins, 50 sen toned and 2 ex. creased, others very fine, cat.v. 60.000