Auction 259 September 2024
Some highlights:
Varieties Netherlands. Many original country collections. Large selection of good quality classic coins.
Auction order
Friday 13 September
Times (all times CET) | Lot numbers | Auction part |
09:00 | 1-199 | Netherlands and Colonies, collections & stock |
11:00 | 250-303 | Netherlands and Colonies, collections & stock in large boxes |
12:00 | 400-902 | Foreign countries, collections & stock |
16:00 | 1200-1325 | Foreign countries, collections & stock in large boxes |
Saturday 14 September
10:00 | 2000 – 2223 | Netherlands and colonies single lots |
12:00 | 2300 – 2342 | Foreign countries single lots |
13:00 | 2500 – 2759 | Coins |
16:00 | 2800 – 2893 | Picture Postcards |
17:00 | 2900 – 2933 | Literature |
RIS 3 sen red in block of 8 with 2 gutter pairs, very fine, copy attest Vleeming BPP (2013), cat.v. 5600
RIS 1 sen-80 sen (14 ex.) imperforated blocks of 8 with each 2 gutter pairs, very fine, cat.v. 78.400, Prangko 41A/57A,
Rice and cotton,1 sen-25 sen imperforate blocks of 8 with each 2 gutterpairs, nearly all very fine (some brown spots, cat.v. 12.000, Prangko 72A-80A (77Aw larger format)
Child Welfare 1954, 10, 15, 35 and 50 Sen and 1 Rp imperforate sheet parts of 25 (75 sen missing), fine-very fine (50 sen and 1 Rp some brown spots), Prangko 127A-130A and 132A
UNTEA 3e druk met kleine letters (lengte opdruk 14 mm) 1 cent t/m 20 cent in randblokken van vier (15 cent gom licht getint zoals gebruikelijk) - oplage slechts 1600 series - cat.w. 1520
Cijfer 2½ cent groen in verticaal paar met variëteit dubbele perforatie, pracht ex.
Regeringsjubileum Wilhelmina 5 gulden roodbruin tanding 11 x 11½ , luxe exemplaar vrijwel postfris - zeldzaam zegel - cat. 750+
Hulpuitgifte 6 op 7½ cent met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex. met certificaat NVPH 1979. cat.w. 350. Slechts 100 ex. bekend!
Koningin Wilhelmina 1941, 6 cent-2½ gulden ongetande proeven in veldeeltjes 13-36 stuks, w.o. smalgerand en enkele bruine vlekjes, Proevencat P45-P55 (incl.45a)
Bernhardfonds 10 cent t/m 50 cent alle met opdruk SPECIMEN in rood en gatdoorboring, alle met plaatfout "zwarte stip aan zwaard van leeuw", serie getint als gebruikelijk, cat.w. 1000++
Bernhardfonds 10 cent t/m 50 cent alle met opdruk SPECIMEN in rood en gatdoorboring, serie getint als gebruikelijk, cat.w. 1000
2½ cent t/m 50 cent groen en zwart postfris, meest licht getint en 25 cent speldenprikje, met certificaat Muis 1995, cat. 2565