Displaying 13 - 24 of 26
collectie 1862-2001 w.b. Triëst zone A, iets poststukken etc. in 5 Davo albums
Sold for: 620 €
collectie 1862-1977 met betere ex. w.b. luchtpost in Davo album
collectie 1862-1983 gestempeld en */** w.b. betere series jaren '20 en '30
Sold for: 270 €
collectie 1863 t/m 2011 gestempeld met betere ex. in blanco klemband
Sold for: 230 €
collecite 1945 t/m 1999 met veel ** in Importa (op Marini bladen) en Davo album
en gebieden met betere ex. in 2 Scott albums
18e en 19e eeuwse documenten (ca. 40 ex.) meest aangaande de Posterijen w.b. over routes, tarieven etc. in doosje
en koloniën klassiek in ringband
collectie 1942-1995 meest ** met iets Triëst in Davo album
collectie w.b. oude staten, Egeïsche eilanden, Levant, Fiume etc. in Schaubek album
en gebieden collectie tot ca. 1940 met beter materiaal in blanco album
meest */** in insteekboek