- (-) Remove Turkey filter Turkey
- (-) Remove Vending Machine Stamps filter Vending Machine Stamps
Displaying 1 - 10 of 10
Michel 734
Belastingzegel 5 piaster groen Osmanli postalan 1337 met variëteit kopstaande opdruk (Burak nr. 864K), pracht ex. (gomkreukje) gesigneerd Diena en met certificaat Engler 1996
stempels op bladen
Sold for: 620 €
collectie 1862-1984 met vele betere ex. en series in 3 albums
engros w.b. betere ex. en veel klassiek in insteekboek
Sold for: 370 €
engros w.b. klassiek in insteekboek
engros w.b. klassiek en iets andere landen (o.a. Joegoslavië) in 4 insteekboeken
w.b. beter materiaal in insteekboek
collectie 1913-1996 meest ** w.b. Turks-Cyprus in blanco album
collectie 1865-1978 in Schaubek album
Sold for: 18 €
en Tsjechoslowakije ** engros in insteekboek