Displaying 25 - 36 of 138
Heerenveen A (Ey 125) centraal op 10 cent karmijn plaat I pos. 72-73 in paar met velrand, pracht ex.
Heerenveen A (Ey 125) mooi op 10 cent rood plaat II pos. 57 op briefomslag 13-5-185? naar Amsterdam, pracht ex.
Hellevoetsluis A (Ey 700) voledig op 15 cent donkeroranje, pracht ex.
Helmond B (Ey 125) mooi op 5 cent donkerblauw plaat III, pracht ex.
Hoogezand B (Ey 175) op 5 cent blauw plaat IV pos. 23, pracht ex.
Hoogezand B (Ey 800) luxe op 15 cent donkeroranje, pracht ex.
Hulst A (Ey 900) op 15 cent donkeroranje op briefomslag 10-10-1852 naar Bolsward, fraai ex. (zegel deels korter en schaafplekje rechtsboven, envelop wat onfris). Herkomst: collectie Dreikurs (1999)
Hulst C (Ey 175) op 10 cent rood plaat V op fragment, pracht ex.
Kampen A (Ey 300) mooi op 15 cent donkeroranje, pracht ex.
Koevorden B (Ey 300) op 5 cent blauw plaat III in paar, vrijwel pracht ex. (rechterzegel kort doch niet aangesneden, knipje tussen zegels)
Loenen B (Ey 150) op 5 cent blauw plaat II pos. 90 met velrand, pracht ex.
Maastricht C groot (Ey 125) op 15 cent donkeroranje in paar op briefomslag 6-7-1857 naar Lyon (F), pracht ex. (rechterzegel rechts iets kort)