Displaying 37 - 48 of 138
Middelburg B (Ey 125) op 15 cent donkeroranje pos. 26, pracht ex.
Nymegen A (Ey 175) op 15 cent donkeroranje pos. 49, pracht ex.
Oldenzaal A (Ey 800) volledig op 15 cent donkeroranje, breedrandig pracht ex.
Onderdendam B (Ey 250) op 15 cent donkeroranje, pracht ex.
Oudewater B (Ey 125) op 5 cent lichtblauw plaat IV op vouwbrief 6-8-1860 naar Culemborg, pracht ex. (zegel links iets korter)
Purmerend C (Ey 500) op 15 cent donkeroranje in paar, vrijwel pracht ex. (boven korter en rechterzegel dun stipje in rand). Herkomst: collectie Dreikurs (1999)
Sas van Gend B (Ey 350) op 10 cent rood plaat III op fragment, pracht ex.
Schiedam C klein (Ey R) op 15 cent donkeroranje, pracht ex. (links iets korter). Moeilijk stempel! Herkomst: collectie Dreikurs (1999)
Steenwyk B (Ey 400) op 15 cent donkeroranje met velrand, pracht ex.
Steenwyk B (Ey 400) op 15 cent donkeroranje pos. 96 op vouwbrief 10-3-1854 naar Leiden, pracht ex. met certificaat Vleeming 2016: Fris zegel zonder gebreken, zeer breedrandig met voor dit zeldzame stempel een pracht afdruk, op brief (links scheurtje en boven vlekje)
Ter-Neuzen A (Ey 125) centraal op 10 cent rood plaat IV pos. 87-88 in geknipt paar, pracht ex.
Tilburg B (Ey 500) op 15 cent donkeroranje, pracht ex.