Displaying 85 - 96 of 138
Grave B (Ey 100) luxe op 10 cent karmijn plaat I pos. 70, pracht ex.
Groningen B klein (Ey 100) mooi op 15 cent donkeroranje pos. 41, pracht ex. gesigneerd Dr. Louis
Groningen B groot (Ey 125) op 15 cent donkeroranje op briefomslag 5-8-1853 naar Amsterdam, fris pracht ex. Herkomst: het "Amsterdam" archief
Heerenveen A (Ey 125) op 10 cent karmijn plaat I pos. 10, pracht ex. gesigneerd Dr. Louis
Heerenveen A (Ey 600) volledig op 15 cent donkeroranje, pracht ex.
Helmond B (Ey 700) op 15 cent donkeroranje, pracht ex. (randen zie foto)
Heusden B (Ey 100) op 10 cent rood plaat IV pos. 17/22 in verticaal papier, pracht ex. (knipje tussen de zegels, ver van het zegelbeeld)
Heusden B (Ey 100) mooi op 10 cent karmijn plaat I pos. 37, pracht ex. gesigneerd Dr. Louis
Hoorn A (Ey 75) op 10 cent karmijn plaat I pos. 51, pracht ex.
Hulst A (Ey 250, b3-stempel) volledig en centraal op 10 cent karmijn plaat I in paar, pracht ex.
Kampen A (Ey 100) op 10 cent karmijn plaat I pos. 73, pracht ex.
Sold for: 44 €
Leiden B (Ey 100) mooi op 5 cent blauw plaat II, pracht ex.