Displaying 97 - 108 of 138
Leiden C klein (Ey 50) op 5 cent lichtblauw plaat IV pos. 47-49 in strip van 3, pracht ex. Herkomst: Van Dieten 575 (collectie Dreikurs)
Leiden C klein (Ey 50) mooi op 10 cent rood plaat V pos. 45, pracht ex.
Maassluis A (Ey 175) volledig en centraal op 10 cent karmijn plaat II pos. 59-60 in paar, pracht ex. gesigneerd Dr. Louis
Maastricht B klein (Ey 50) mooi op 10 cent karmijn plaat I pos. 41-42 in paar. Behoudens knipje linksboven in velrand luxe ex. gesigneerd Dr. Louis
Maastricht B groot (Ey 75) op 15 cent donkeroranje pos. 93, pracht ex. gesigneerd Dr. Louis
Maastricht C klein (Ey 50+125) op 5 cent blauw plaat IV en 15 cent oranje op briefomslag 13-4-1860 naar Utrecht, vrijwel pracht ex. (nr. 3 boven kort doch niet aangesneden). Herkomst: NPV oktoberveiling 1997
Oudewater B (Ey 125) op 5 cent blauw plaat I pos. 78, pracht ex.
Purmerend C (Ey 75) mooi en centraal op 5 cent blauw plaat III pos. 13-14 in paar, pracht ex. gesigneerd Dr. Louis
Roermond C klein (Ey 100) op 5 cent blauw plaat II pos. 83, pracht ex. gesigneerd Dr. Louis
Rotterdam B klein (Ey 125) op 15 cent donkergeeloranje pos. 69, pracht ex.
(6)
Rotterdam B groot (Ey 700) op 15 cent donkeroranje pos. 57 op groot deel briefomslag 21-6-1854 naar Maastricht, pracht ex.
Rozendaal C (Ey 100) centraal op 10 cent rood plaat V pos. 70-71 in paar, pracht ex. (rechts wat korter)