Displaying 109 - 120 of 138
Sas van Gend B (Ey 350) op 10 cent rood, vrijwel pracht ex. (randen). Voor dit lastige stempel redelijke tot goede afdruk!
Schiedam C klein (Ey 100) op 10 cent rood plaat V pos. 81 met velrand, pracht ex.
Schoonhoven B (Ey 150) op 10 cent rood plaat IV pos. 81, pracht ex. gesigneerd Dr. Louis
Sold for: 1.500 €
Sittard C (Ey RR) op 15 cent donkeroranje op briefomslag 26-4-1855 naar de Engelse consul te Amsterdam. Zegel in eerste instantie afgestempeld met het halfrond-franco stempel en later nogmaals, tegen de voorschriften in, met het rondstempel Sittard met groteske letters (K. 45). Vrijwel pracht ex. (zegel linksboven korter, brief miniem scheurtje voorzijde). In meerdere opzichten unieke brief: Sittard C tot op heden onbekend op de 15 cent op poststuk en eerst bekende afstempeling van het rondstempel Sittard op emissie 1852! Herkomst: het "Amsterdam" archief
Tiel A (Ey 75) centraal op 5 cent staalblauw plaat II pos. 57-58 in paar, pracht ex. (miniem schaafplekje onder plakkerrestje achterzijde) gesigneerd Dr. Louis
Tiel A (Ey 125) op 15 cent donkeroranje pos. 15, pracht ex.
Tiel C (Ey 50) op 10 cent bruinrood plaat VI pos. 86-88 in strip van 3, pracht ex. gesigneerd Pfenninger. Strip gestempeld 14-4-1861, 2 dagen nà het intrekken van de halfrond-francostempels op 12-4-1861!
Tilburg B (Ey 100) op 10 cent karmijn plaat I pos. 19, pracht ex.
Utrecht C klein (Ey 50) goed op 10 cent rood plaat V pos. 92, pracht ex. gesigneerd Hammerschmidt
Sold for: 44 €
Velp B (Ey 100) volledig op 10 cent rood plaat III pos. 74, pracht ex. gesigneerd Dr. Louis
Venlo A (Ey 75) luxe en centraal op 10 cent karmijn plaat I pos. 39-40 in paar, pracht ex.
Venlo B (Ey 50) op 10 cent rood plaat V pos. 21 met hoekvelrand, pracht ex.