- (-) Remove Luxemburg filter Luxemburg
Displaying 1 - 12 of 12
Staatswapen 40 centimes roodoranje ongeperforeerd als enkelfrankering op vouwbrief van Luxemburg 26-6-1866 naar Amsterdam, vrijwel pracht ex. (zegel rechts overrandig, andere 3 zijden kort doch nergens aangesneden). Herkomst: het "Amsterdam" archief
Staatswapen 10 centimes lila doorstoken (4x) op briefomslag van Luxemburg 19-7-1867 via Brussel en Antwerpen naar Amsterdam, pracht ex. Zeldzaam poststuk! Herkomst: het "Amsterdam" archief
collectie 1915-1984 */** op bladen
collectie 1852-1990 meest */** met vele betere ex. en series w.b. Intellectuelen in 2 luxe Davo albums
collectie 1852-1995 met betere ex. en series in 2 luxe Davo albums
Sold for: 660 €
collectie 1852-ca.2000 met doubletten gestempeld en */** met betere ex. en series w.b. Intellectuelen * in 4 insteekboeken
collectie 1852-1959 gestempeld en *, tevens iets na 1960, in 2 albums
collectie 1852-2010 gestempeld later */** in 2 albums en map
collectie 1852-1984 gestempeld met klassiek (deels keur Demuth/FSPL) en veel ** in 2 ringbandjes
collectie 1865-1999 gebruikt en * na 1949 veel **
collectie 1852-1990 in 2 Davo albums
collectie 1960 t/m 2003 ** in Davo album