Displaying 1 - 12 of 21
Zilvergeld meest 19e eeuw, penningen rond 1960 Catalunya, en diversen waaronder papiergeld diverse landen in doosje
184 ex. oude en zeer oude in album w.b. beter
, Portugal, Italië ca. 800 ex. oude en zeer oude in doosje
klassiek w.b. paren en strippen, iets stempels, alle op fragment
Sold for: 1.450 €
collectie 1850-1998 met vele betere ex. en series w.b. Don Quichote, Spoorwegcongres, Virgen del Pilar etc. (oudste gedeelte gemengde kwaliteit) in 3 Davo albums
Sold for: 980 €
collectie 1850-1995 met vele betere ex. en series in 4 KaBe klembanden
collectie 1905-1996 in 4 blanco albums
Sold for: 520 €
collectie 1850 t/m 1994 meest gestempeld met betere ex., veel lokaaluitgaven etc. in Victoria en Davo album
klassieke poststukken (ruim 140 ex.) in doosje
collectie 1850-ca. 2000 gestempeld en */**, deels beide (enkele ex. vals), tevens lokaal etc. in 11 insteekboeken in doos
Sold for: 230 €
collectie 1950 t/m 2011 gestempeld in 2 blanco klembanden
collectie 1945 t/m 1999 meest ** in 3 Davo albums