- German Colonies and offices abroad (4) Apply German Colonies and offices abroad filter
- German Empire (116) Apply German Empire filter
- German occupation and field post 1939-45 (3) Apply German occupation and field post 1939-45 filter
- German States (29) Apply German States filter
- Germany after 1945 (109) Apply Germany after 1945 filter
- Occupations in World War I. and related areas (31) Apply Occupations in World War I. and related areas filter
Displaying 13 - 24 of 292
Michel 114a DD
Reichspostamt 1,50 mark bruinoker met variëteit Dubbeldruk, vrijwel pracht ex. (uiterst miniem scheurtje) met certificaat Tworek 2015, cat.w. 900
Michel Rostock 1
Lokaaluitgiften 1923. Gestempeld strookje Taxe Perçue op envelop van Rostock 29-8-1923 naar Amsterdam. Vrijwel pracht ex. (enkele kreukjes), cat.w. 700
Michel 326
2 miljard mark lichtbruin (18x) op envelop van Berlijn 13-11-1923 naar Blinjoe (Nederlands-Indië), pracht ex.
Michel 407-409
IAA 8 t/m 25 pfennig op envelop van Dresden 10-11-1927 naar Ostrava (Tsj), pracht ex.
Michel 438
Südamerikafahrt van de Graf Zeppelin 19-5-1930 met aanbrengvlucht naar Berlijn (Sieger nr. 57T). Kaart naar Pforzheim met zegel van 2 mark en alle relevante stempels, vrijwel pracht ex. (kreukje links), cat.w. 575
Michel 438-439
M
Südamerikafahrt 2 en 4 mark, pracht ex., cat.w. 800
Michel 456, A379
Polarfahrt 1 mark en adelaar 15 pfennig op luchtpostenvelop Heidelberg 3-8-1931 naar Batavia per dienst Amsterdam-Bandoeng, vrijwel pracht ex.
Michel 456-458
Polarfahrt 1 t/m 4 mark, pracht ex., cat.w. 900
Michel 496-498
Chicagofahrt 1 t/m 4 mark, pracht ex. cat.w. 1200
Michel 496-498
Chicagofahrt 1 t/m 4 mark, pracht ex., cat.w. 1000
Michel Block 2
Nothilfeblock met 5, 10, 20 en 50 pfennig, zegels postfris met lichte Abklatsch, randen plakkerrestjes en bruine vlekjes, cat.w. 1500
Michel block 2
Nothilfe 5 t/m 50 pfennig, fraai ex. (diverse gebreken) gesigneerd Schlegel, cat.w. 1500