- German Colonies and offices abroad (4) Apply German Colonies and offices abroad filter
- German Empire (116) Apply German Empire filter
- German occupation and field post 1939-45 (3) Apply German occupation and field post 1939-45 filter
- German States (29) Apply German States filter
- Germany after 1945 (109) Apply Germany after 1945 filter
- Occupations in World War I. and related areas (31) Apply Occupations in World War I. and related areas filter
Displaying 49 - 60 of 292
124 ex. zeer oude met veel litho's in album
102 ex. oude en zeer oude in album w.b. beter
282 ex. oude en zeer oude met beter in album
205 ex. oude en zeer oude met beter in doosje
Sold for: 680 €
ca. 5000 ex. meest oude in grote doos
Sold for: 460 €
met beter materiaal w.b. gesigneerd op insteekblad
collectie w.b. doubletten en stempels op bladen
collectie gestempeld met doubletten en stempels op bladen
en Württemberg, collectie op albumbladen
collectie vanaf 1849 w.b. nr. 1 (fraai ex.) op albumbladen
Sold for: 330 €
collectie w.b. enkele poststukken op bladen
collectie w.b. falsificaten op bladen