- (-) Remove Germany after 1945 filter Germany after 1945
- Allied Occupation (11) Apply Allied Occupation filter
- Berlin (19) Apply Berlin filter
- Bizone (5) Apply Bizone filter
- Federal Republic of Germany (44) Apply Federal Republic of Germany filter
- French occupation zone (3) Apply French occupation zone filter
- GDR (16) Apply GDR filter
- SBZ (Soviet Occupation Zone) (6) Apply SBZ (Soviet Occupation Zone) filter
Displaying 37 - 48 of 109
Sold for: 290 €
collectie 1948 t/m 1955 met betere ex. en series o.a. Mi. 33 gestempeld gesigneerd en certificaat Schlegel 1981, Mi. 34 gestempeld gesigneerd Schlegel, von Stephan gestempeld etc. en Bund incl. bezetting zones met betere ex. in klemband
collectie 1949-1990 gestempeld met betere ex. w.b. BERLIN opdrukken (ook een enkel ex. vals), plaatfouten en poststukken, in 2 albums
collectie 1949-1985 */** op enkele ex. en Währungsblok na compleet
en Saar collectie gestempeld later */** met betere ex. in Safe ringband
collectie 1948-1990 */** met betere ex. in blanco Davo album
collectie gestempeld met betere ex. w.b. vals gestempeld en gekeurd Schlegel in luxe Davo album
collectie met betere ex. en series in luxe Davo album
collectie 1948-1990 */** met betere ex. in ordner
collectie gestempeld in Davo album
collectie */** in Leuchtturm klemband
collectie deels */** in Leuchtturm klemband
collectie 1948-1990 gestempeld in Borek album, tevens 2 albums covers 750 Jahre Berlin 1237-1987