Displaying 1 - 12 of 54
Michel 12 II
Franz Joseph 3 kreuzer groen op envelop lokaal te Wenen 26-6-18??, pracht ex. (envelop iets smoezelig)
Michel 15 I
Franz Joseph 15 kreuzer blauw type I in strip van 4 op briefomslag 3-3-18?? naar Triest met langstempel Spalato Col Vapore, pracht ex.
Sold for: 520 €
Michel 32
Staatswapen 5 kreuzer karmijnrood tanding 9½ (15x) op briefomslag van Triest 13-3-1867 naar Amsterdam, vrijwel pracht ex. (enkele ex. vouwtjes). Spectaculaire frankering! Herkomst: het "Amsterdam" archief
Michel 34
Wapen 15 kreuzer bruin tanding 9½ in blok van 4 waarin 2 ex. met deel watermerk, pracht ex. , cat.w. 575
Michel 87, 89-90
Franz-Joseph 5, 10 en 20 heller op aangetekende prentbriefkaart van Bludenz 18-4-1900 naar Pretoria (Zuid Afrika). Kaart is gericht aan Paul Krüger en omhelst aanhankelijkheidsbetuiging inzake Boerenoorlog, pracht ex.
Michel 288C, 291B
Parlementsgebouw 5 kronen tanding 11½ x 12½ en 20 kronen tanding 11½, pracht ex. beide met certificaat Ferchenbauer 1998, cat.w. 370
Michel 418B-424B
Componisten 2½ t/m 100 kronen getand 11½, pracht ex., cat.w. 350
Michel 588
Dollfuß 10 schilling donkerultramarijn met velrand, uiterst miniem bruin vlekje op tanding cat.w. 1400
Sold for: 290 €
Michel 772B-775B
Renner-blokken 1 t/m 5 schilling, pracht ex., cat.w. 2600 (als **)
Michel MH2
Boekje 2 kronen met 10x Mi. nr. 186, 6x Mi. nr. 188 en 6x Mi. nr. 190, pracht ex. (tanding deels afgesneden, zoals gebruikelijk), cat.w. 2900
Fliegerpost Przemysl, veldpostkaart in groen met stempel Zensuriert in roodviolet en onderdeelstempel IX 54 in blauw naar Galbato (Hongarije) aankomststempel 14-2-1915, pracht ex.
Michel 103U-131U
1 t/m 6000 kronen met variëteit geheel ongeperforeerd, pracht ex., cat.w. 850 (als **)