Displaying 1 - 12 of 17
Willem III 1 cent grijsgroen type I in veldeel van 13 ex. waarin 7 ex. postfris, bovenste 4 zegels vouwtje en het geheel miniem getint, cat.w. 665+
Cijfer ½ t/m 7½ cent, nr. 40 mist tandje, cat.w. 200
Buiten Bezit 1 cent groen met variëteit sterk verschoven opdruk in blok van 4 w.b. 2 ex. met alleen Bezit, vrijwel pracht ex. waarin 3 ex. postfris (enkele minieme kreukjes), cat.w. 300+
Opening: 20 €
Loonzegel 1938 F 2,50 in blok van 6
12½ cent grijs met variëteit kopstaande opdruk, gesigneerd Koopman, cat.w. 350+
Sold for: 48 €
15 cent bruin met plaatfout kruisje in plaats van T in postzegel in basiszegel (nr. 50P) in positioneel randblok van 6 met drukkersteken waarin 5 ex. postfris (1 basiszegel plakkertje gehad), cat.w. 125+
Sold for: 520 €
Hangend Haar 25 cent oranjebruin, pracht ex. met attest Vleeming 2016 (origineel gomkreukje), cat.w. 1200
Hulpuitgifte 5 op 12½ cent blauw type I en type II samenhangend in verticaal paar, cat.w. 375
Jubileum 5 cent t/m 5 gulden, certificaat Lipsius 1997, cat.w. 725
300 jaar Gezag 1 cent t/m 2½ gulden, gomzijdes deels miniem getint, certificaat Lipsius 1997, cat.w. 700
Bernhardfonds 10 t/m 50 cent in blokken van 4, deels licht getint achterzijde, cat.w. 1280+
Vliegtuig 6 cent t/m 25 gulden, cat.w. 545