Displaying 13 - 24 of 71
Opening: 175 €
Sold for: 175 €
Fotomontage 70 en 80 cent, certificaat Vleeming 2013, cat.w. 575
ANVV 2½ t/m 12½ cent, cat.w. 270
Luchtvaartfonds 6 cent met plaatfout witte vlek aan Zeeuws-Vlaanderen, cat.w. 250
Lebeau 7½ + 2½ cent (100x) in complete rol van 1000 ex. cat.w. 1600
2½ en 7½ cent Lebeau in complete rol van 1000 zegels, datum 11 dec 1941, pracht ex, cat.w. 1600
Cijfer 2½ cent geeloranje met plaatfout vlek aan T van cent in positioneel blok van 10 ex. met velrand, cat.w. 170+
Hartz 5 t/m 60 cent (4x) w.b. in blokken, cat.w. 780
Sold for: 2.600 €
Koningin Juliana 12 cent groenblauw veldeel van 70 ex. met prachtige drukvariëteit, de 3e, 4e en 5e rij alle zonder de groenblauwe kleur in het hoofd van Juliana, tevens ontbreken de velrandnummers en de 5e rij heeft een dikke horizontale balk (inkt ophoping), waarschijnlijk de grootst bekende eenheid van deze spectaculaire foutdruk, met certificaat NVPH 1998
Kind 12 cent groen met variëteit Nederland en waardeinschrift ontbrekend, fraai ex. (dichtgeplakt scheurtje) met certificaat Vleeming 2015. Uitermate zeldzaam, slechts enkele exemplaren bekend!
Zilveren regeringsjubileum Juliana 40 cent meerkleurig met variëteit zonder zwarte tekst, certificaat Moeijes 1991, cat.w. 575
Opening: 20 €
Reddingswezen 40 cent hoekrandblok van 4 w.b. 2 ex. met variëteit horizontale witte streep door horizon