Auctions 227-228
March 8-11, 2017
Displaying 13 - 24 of 54
Auctions 227-228
2 poststukken gefrankeerd met 3 randige Penny Blacks verzonden vanuit Ripon augustus 1840 en Bodmin december 1840
Auctions 227-228
6 betere Machin en Wilding ex. */** w.b. North Ireland SG 43Ea **
Auctions 227-228
Penny reds SG44 plaatreconstructie, met doubletten, totaal ruim 340 ex. en iets China in insteekboekje
Auctions 227-228
Opening: 4.000 €
Sold for: 8.500 €
collectie 1840-1976 meest (*) /* in gemengde kwaliteit met zeer vele betere ex. in Davo album
Auctions 227-228
Sold for: 1.400 €
collectie 1840-2015 gestempeld, later */** w.b. klassiek in gemengde kwaliteit en hoog nominaal in 4 Davo albums, ringband, 2 insteekboeken en doosje
Auctions 227-228
collectie 1840-2008 deels zowel */** als gestempeld verzameld in Scott album
Auctions 227-228
collectie 1840-1970 met betere ex. in deels gemengde kwaliteit in Davo album
Auctions 227-228
collectie van ca. 80 19e eeuwse poststukken verzonden naar Frankrijk deels gefrankeerd in ringband
Auctions 227-228
collectie 1902-1984 gestempeld later */** w.b. SG 266 vrijwel pracht ex. en iets Channel Islands in Schaubek klemband en Davo album
Auctions 227-228
Sold for: 1.150 €
line-engraved en surface-printed engros in gemengde kwaliteit, zeer groot aantal gesorteerd in zakjes en envelopjes in doosje
Auctions 227-228
collectie 1936-2004 meest ** in 3 ringbanden
Auctions 227-228
en iets gebieden meest ** in 2 insteekboeken