Displaying 25 - 36 of 780
Opening: 1.200 €
Sold for: 2.000 €
NVPH PW1-PW7
Postbewijs 1 t/m 10 gulden, pracht ex. (enkele waarden originele zwarte puntjes in papier) met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 5250
27 PHOTOS
Back of the Book, collectie gestempeld en * verzameld w.b. Meeuwen (2x), Armenwet (2x), Internering nr. 1 op poststuk, Internering nr. 2 in blok van 4, Postbewijs (compleet) en Telegram gebruikt (behoudens TG7 compleet) keurig opgezet in klemband
Gekleurde koper gravure stad Groningen, 32x38,9 cm. Guicciardini CCCLXXVII (1577), aan randen een enkel vlekje verder in pracht staat met frisse kleuren
Gekleurde koper gravure provincie Groningen, 12x17,5 cm, ca.1600
Complete brief Brussel-Nijmegen, geschreven Rta VII en octobrus 1568 tsavonts (Rta staat voor Recepta=ontvangen) zonder portaanduidingen, pracht ex.
PEP 10510-01
Frisse complete brief van Amsterdam naar Rotterdam 3 july 1692 met prachtafdruk 3-stuiverstempel A (Amsterdam), pracht ex.
Ordonnantie van de Hoog Mogende Heeren Staten Generael der Vereenigde Nederlanden gedrukt en geschreven op perkament aangaande de benoeming van Dieudonné Huibregt tot ritmeester bij een compagnie onder het regiment ruiters, gedateerd 5-1-1720, vrijwel pracht ex.
Complete brief va Vlissingen 19-10-1803 naar Parijs met transitstempel Zelande par Gand (v.d. Linden) en geschreven port 10, fris pracht ex. Uitermate zeldzaam, slechts 2 afdrukken van dit stempel bekend op brieven naar Frankrijk ! (De andere op een brief naar Cognac) Herkomst: van Dieten 557 (collectie Salinger)
PEP 6010-04
Complete brief van Aardswoud 10 october 1806 met mooie afdruk Alkmaar B P (Bataafse Post) naar S.Hage., geschreven Franco Alkmaar en 3 (Stuivers) port Alkmaar-Den Haag, fris pracht ex.
PEP 3060-07
Complete vouwbrief van Amsterdam 29-6-1811 naar Noordwolde met op achterzijde Déb.123 Groningue in zwart, pracht ex.
PEP 3060-05
Complete brief met departementstempel P.123 P. Weener 20-8-1811 naar Groningen en doorgezonden naar Amsterdam. In Groningen werd het stempel 123 Groningue geplaatst. Aangezien de geadresseerde verhuisd was, had formeel het Deboursé-stempel gebruikt moeten worden, pracht ex.
PEP 3040-02
Complete aangetekende vouwbrief met departementstempel P.123.P. Delfzyl en Chargé in zwart ?-9-1811 naar Luik, vrijwel pracht ex. Deze brief staat afgebeeld in de PEP op pagina 181!