- (-) Remove Dutch East Indies filter Dutch East Indies
Displaying 85 - 96 of 196
Cijfer 1 cent olijfgroen hoekrandpaar met variëteit deels onbedrukt door omgeslagen velrand, fraai ex. (gom getint) Herkomst : collectie Klaassen (2010)
Cijfer 2½ cent lichtrood met mooie afdruk kortebalkstempel Djokja-Batavia 24-1-27 (Svl 125), pracht ex. op fragment
Cijfer 7½ cent op KPM prentbriefkaart (autoweg op Java) met mooie afdruk Stoomschip Palima naar Haarlem verzonden, pracht ex.
12½ cent blauw met ovaal stempel BRITISH CONSULATE NEPAL BATAVIA 12 oct 18 naar Engeland via Singapore 17 oc 1918, pracht ex.
Envelop met 12½ cent koningin Wilhelmina rood van Semarang 9.10.29 naar passagier a/b S.S. Grotius Nederland/Singapore, aankomst Singapore 14 oct 1929, ondergefrankeerd en met 8p port belast, violet charge not collect/ fresh label required en doorgezonden Weltevreden aankomststempel 19.10.29, met 5 cent port belast, geschreven nietig en doorgezonden Batavia, aankomst 23.10, opnieuw 5 cent port belast, geschreven nietig en via Bandoeng, aankomst 24.10 met violet BEV.REG. Onbekend 25 Oct 1929 en op 25.10 retourgezonden afzender Semarang, aankomst 26.10 en voor 3e maal met 5 cent port belast, pracht ex. Bijzonder stuk!
Wilhelmina 22½ cent oranje en hulpuitgifte 80 cent in strip van 3 op pakketkaart voor 4 kilo Assam-thee van Tjiandjoer 8-4-1922 naar Basel (CH), fraai ex. (2 verticale vouwen en iets waterschade)
Wilhelmina 32½ cent violet en oranje en 60 cent blauw met luchtpost 10 cent paars op aangetekende luchtpostenvelop van Pangkalan Brandan 5-9-1932 naar Batavia en vandaar per SS Both (langstempel op nr. 130) naar Tarakan, pracht ex. (achterflap mist klein stukje)
Envelop 10 cent grijs met kortebalkstempel met uurkarakter Porsea (SvL 175) 21-9-1920 naar Taroetoeng, pracht ex.
Jaarbeurs Bandoeng 1 t/m 20 cent, cat.w. 1000
Jubileum 1 gulden bruinlila met luxe afdruk langebalkstempel Long Iram, pracht ex. (miniem geel vlekje achterzijde)
Hulpuitgifte 12½ cent op 10 cent met variëteit kopstaande opdruk met velrand, plakkertje en bruin vlekje op velrand, gesigneerd Hekker, cat.w. 450+
Karbouw 1 cent donkergrijs hoekrandstuk met variëteit deels onbedrukt door omgeslagen velrand, vrijwel pracht ex. (licht getint aan achterzijde) Herkomst : collectie Klaassen (2010)