- (-) Remove Dutch East Indies filter Dutch East Indies
Displaying 97 - 108 of 196
12½ cent AMVJ met scheepsnaamstempel s.s. VAN DEN BOSCH op envelop via Makassar 8.3.34 naar Groningen, pracht ex.
15 cent blauw op envelop Batavia Centrum 25.8.41 naar London p/a Chief Postal Censor c/o G.P.O.met bruine censuurstrook en stempel CENSUUR 6 26.8.41, Tevens Engelse strook opened by censor en censuurstrook GECENSUREERD MARINE-CENSUUR (in gebruik geweest bij hoofdkwartier Koninklijke Marine in London), potloodbemerking vermist, geadresseerde was sinds 18 aug.1941 vermist als bemanningslid bommenwerper, voor de kust van Noorwegen
Kreisler 50 cent t/m 2½ gulden zonder watermerk, cat.w. 400
Wilhelmina jubileum 15 en 20 cent met ovaal scheepsstempel M.S. MAPIA op aangetekende envelop via Tembilahan 21.9.1938 en Singapore (27 sp 1938 registration) naar België, vrijwel pracht ex.
Missie 7½ cent bruin met variëteit watermerk ringen verticaal, pracht ex., cat.w. 650
Karbouw 5 cent blauw (3x w.b. paar) op briefkaart 5 cent met drukmerk NIG-2477 (G. 76a) van Bandjermasin 17-3-1948 naar Utrecht, vrijwel pracht ex. (verticaal vouwtje links)
Wilhelmina Kreisler 15 cent ultramarijn in hoekrandblok met variëteit deels onbedrukt door omgeslagen velrand Herkomst : collectie Klaassen (2010)
Cijfer 5 cent donkerblauw in paar met langebalkstempel Pasarminggoe, pracht ex., cat.w. 700
Cijfer 5 cent en koningin Wilhelmina 10 cent met 3-regelig violet Beschermingskamp voor/ Duitsche Vrouwen/ Salatiga via Salatiga 12.4.41 naar Kobe Japan, bruine censuurstrook met rondstempel censuur 4 16.4.41. Stempel alleen in april in gebruik geweest, pracht ex.
17½ cent oranje op luchtpost envelop Soerabaja 27.1.42 geadresseerd aan Korporaal-Telegrafist a/b Hr,Ms. O.19 p/a Marine Postkantoor Soerabaja, bruine censuurstrook overstempeld met MARINE CENSUUR en rondstempel Marine-postkantoor Soerabaja-Oedjoeng27.1.42-11, pracht ex. (achterzijde iets vlekkerig)
Lever filmsterkaart Irene Dunne Semarang-Soerabaja 6.10.38 met 3½ cent roodstempel BANDOENG HOOFDBESTUUR P.T.T., pracht ex.
Lever filmsterkaart Miriam Hopkins ongebruikt, Maleise versie, vrijwel pracht ex. (hoekvouwtje)