- (-) Remove Great Britain filter Great Britain
Displaying 1 - 12 of 16
Mulready 1d. black Duitse herdruk Lüdemann en 2d. blue envelop beschreven doch niet postaal verstuurd
ca. 30 gelopen prentbriefkaarten van schepen met Paquebot stempels
32 PHOTOS
post(waarde)stukken klassiek in gemengde kwaliteit met betere ex. en bestemmingen w.b. Mulready, SG 13 in paar met no.12 in maltese cross naar Man verzonden, SG 8 strip van 3 Glasgow naar New York, SG 122 naar Marianapol Rusland, SG 250 naar Dortmund etc., totaal ca. 125 ex. in album en map
post(waarde)stukken meest ouder materiaal en klassiek met veel betere ex. w.b. bestemmingen, aangetekend, port, stempels, vroege fdc's, etc., totaal ruim 400 ex. in doosje
14 PHOTOS
mooie collectie fdc's 1901-1966 met veel betere ex. w.b. PUC 1929, Silver Jubilee 1935, Edward VIII 1937, George VI 9d, 10d, 1s. 1939, £1 bruin 1948, RSW 1948, Castles 1955, Parliamentary 1957, fosfor grafiet 1959, etc. in Safe album
post(waarde)stukken meest voor 1910 met betere ex. in 7 albumpjes in doosje
en iets Commonwealth post(waarde)stukken meest ouder materiaal w.b. surface-printed, registered, censor marks, pow, fpo, etc. met betere ex. in doosje
post(waarde)stukken vanaf Victoria w.b. veel aangetekend, gemengde frankeringen etc. in 8 albums en doosje
9 PHOTOS
collectie van ca. 80 19e eeuwse poststukken verzonden naar Frankrijk deels gefrankeerd in ringband
en Channel Islands uitgebreide collectie postwaardestukken 1941 tot zeer modern, meest QE II in ringband en 10 vellenmappen
en iets diverse landen post(waarde)stukken meest censuur in 3 albums
Sold for: 30 €
British birds 4d. block of 4 on first day cover with the error major red shift down affecting the Gull and Robin