- African countries (2) Apply African countries filter
- British Commonwealth (14) Apply British Commonwealth filter
- Eastern Europe (3) Apply Eastern Europe filter
- Europe (193) Apply Europe filter
- Japanese Occupation Dutch East Indies (2) Apply Japanese Occupation Dutch East Indies filter
- Kotor (1) Apply Kotor filter
- Ned. Indië Halfrond-francostempel (8) Apply Ned. Indië Halfrond-francostempel filter
- Nederland en O.R. (15) Apply Nederland en O.R. filter
- Netherlands and Colonies (453) Apply Netherlands and Colonies filter
- NL Halfrond-francostempel (24) Apply NL Halfrond-francostempel filter
- NL Kleinrondstempel (6) Apply NL Kleinrondstempel filter
- NL Luchtpost (26) Apply NL Luchtpost filter
- NL Port (3) Apply NL Port filter
- NL Postwaardestukken (83) Apply NL Postwaardestukken filter
- NL Puntstempel (2) Apply NL Puntstempel filter
- Overseas (43) Apply Overseas filter
- Overzeese Rijksdelen (2) Apply Overzeese Rijksdelen filter
- Republic Java (2) Apply Republic Java filter
- Topic Space (2) Apply Topic Space filter
- Topics (2) Apply Topics filter
- Various Countries (37) Apply Various Countries filter
Displaying 685 - 696 of 1076
rood stempel GEZUIVERD op 5 complete brieven 1832, t.w. 3 ex. Memel-Schiedam, Leipzig-London en Berlin-Harlem
5 complete brieven met distributiestempels provincie Groningen, APPINGEDAM (in rood en zwart, 2 formaten), HOOGEZAND, UITHUIZEN en ZUIDBROEK
35 EO poststukken met grensstempels w.b. hamerstempel PRUISSEN A
4 militaire Franse poststukken w.b. 3 omslagen resp. 1812 naar Delfzijl met geschreven Service Militaire, ongedateerde omslag met rood Don D. Hollande TROUPES Foises en ongedateerde omslag met PORT-PAYÉ HOLLANDE TROUPES Foise, CHARGÉ en P.PAYÉ.D.
14 EO poststukken Friesland w.b. vranco Snek (op briefje Balk-Groeningen 1799) en franco Leuwaarden op omslag
5 poststukken naar China w.b. geïnterneerde Den Haag-Peking 21.III.1918, aangetekende envelop met 2½ cent en 10 cent(2x) emissie 1913 naar Shanghai (en retour) en 2 ex.met 2½ cent Vürtheim naar Hong Kong, beide met rood scheepsstempel TJITAROEM.
80 luchtpoststukken vanaf 1922 naar Nederland w.b. uit Ierland, Danzig, Brunei, Scadta, enkele propellorstempels etc.
55 poststukken met port belast wegens gebruik ongeldige zegels, ongefrankeerd, te weinig gefrankeerd, ambtshalve aangetekend Amsterdam Oost en post van/naar buitenland (w.b. uit Soedan 1949)
7 klassieke poststukken w.b. emissie 1864 en Hangend Haar postwaardestuk naar Rusland
ca. 50 poststukken w.b. 2 ex. met Ned. Nieuw-Guinea nr. 19, Netherlands Himalaya Expedition 1962 en iets buitenland
4 betere fdc's (Sluis 7, 8, 9 (alleen 1½ cent) alle onbeschreven) en E16 zeer licht beschreven, cat.w. 585
ca. 75 post(waarde)stukken w.b. gelegenheidsstempels Indië