- African countries (2) Apply African countries filter
- British Commonwealth (14) Apply British Commonwealth filter
- Eastern Europe (3) Apply Eastern Europe filter
- Europe (193) Apply Europe filter
- Japanese Occupation Dutch East Indies (2) Apply Japanese Occupation Dutch East Indies filter
- Kotor (1) Apply Kotor filter
- Ned. Indië Halfrond-francostempel (8) Apply Ned. Indië Halfrond-francostempel filter
- Nederland en O.R. (15) Apply Nederland en O.R. filter
- Netherlands and Colonies (453) Apply Netherlands and Colonies filter
- NL Halfrond-francostempel (24) Apply NL Halfrond-francostempel filter
- NL Kleinrondstempel (6) Apply NL Kleinrondstempel filter
- NL Luchtpost (26) Apply NL Luchtpost filter
- NL Port (3) Apply NL Port filter
- NL Postwaardestukken (83) Apply NL Postwaardestukken filter
- NL Puntstempel (2) Apply NL Puntstempel filter
- Overseas (43) Apply Overseas filter
- Overzeese Rijksdelen (2) Apply Overzeese Rijksdelen filter
- Republic Java (2) Apply Republic Java filter
- Topic Space (2) Apply Topic Space filter
- Topics (2) Apply Topics filter
- Various Countries (37) Apply Various Countries filter
Displaying 85 - 96 of 1076
5 cent blauw plaat III pos. 70 en 5 cent helderblauw plaat IV pos. 70 op ongedateerde briefomslag, vermoedelijk uit 1859, van Zutphen 29-10 naar Winterswijk, pracht ex. (omslag enkele onbeduidende kreukjes) met certificaat Vleeming 2017. Mengfrankeringen van dezelfde waarde van 2 verschillende platen zijn zeldzaam. Dat het hier beide om positie 70 gaat is een curieus toeval!
5 cent blauw plaat V pos. 32 op envelop van Amersfoort 24-2-1862 naar Utrecht. Zegel in eerste instantie ontwaard met geschreven franco, later doorgehaald en het franco in kastje stempel geplaatst. Verder door J.F. de Beaufort geschreven: Handschrift meiner Urgrossmutter (1812-1885), pracht ex. (lakzegel achterzijde verwijderd)
Sold for: 1.700 €
5 cent blauw plaat V pos. 29 en 15 cent oranje pos. 51/56/61/66/71 in verticale strip van 5 op vouwbrief van Rotterdam 4-1-1863 via Londen en Boston naar Andover, Massachussets (USA). Juist tarief van 80 cent voor brieven naar de USA tot 15 gram per Engelse pakketboot. Fris vrijwel pracht ex. (uitgestreken vouwtjes tussen pos. 51/56 van de 15 cent en in de 5 cent) met goedgerande zegels en certificaat Vleeming 2017. Verticale strippen van 5 van de 15 cent zijn zeer zeldzaam en op poststuk een rariteit!
Opening: 700 €
Sold for: 1.800 €
10 cent rood plaat V pos. 6 met velrand en 15 cent donkeroranje pos. 77-78 in paar met velrand op kleinformaat envelop van Den Haag 23-1-1860 naar Londen, pracht ex. met certificaat Vleeming 2017
10 cent rood plaat V pos. 91 en 15 cent donkeroranje pos. 64-65 in paar op envelop van Den Haag 9-8-1859 naar Elliston Saint Boswells (GB), pracht ex. met certificaat Vleeming 2017
Opening: 1.200 €
Origineel archiefje van 8 poststukken van Maastricht naar Boorsheim in België (thans Boorsem in de gemeente Maasmechelen) verzonden tussen 25-11-1855 en 16-8-1861 w.b. met en zonder gebruik van grenstarief. Diverse frankeringen w.b. nr. 1 in paar, nr. 1 en 2 combinatiefrankering en nr. 3 (2x). Uiterst interessant geheel in mooie kwaliteit!
Bolsward B (Ey 175) op 10 cent karmijn plaat I pos. 18 op briefomslag van Workum (langstempel achterzijde) 15-10-1853 naar Deventer, pracht ex.
Bommel B (Ey 600) op 15 cent donkeroranje op vouwbrief 25-6-1856 naar Krefeld (Pruissen), pracht ex. (brief iets smoezelig). Herkomst: collectie Poulie (1982), Van Dieten 518 (1985)
Culemborg A (Ey 350) op 10 cent rood plaat IV op briefomslag 28-11-1857 naar Amsterdam, pracht ex.
Dirksland A (Ey 300) op 5 cent blauw plaat III pos. 49-50 in paar op envelop 23-7-1858 naar Amsterdam, pracht ex.
Enkhuizen A (Ey 250) mooi op 5 cent blauw plaat III pos. 12 op briefomslag 28-5-1858 naar Hoorn, pracht ex.
Vianen C (Ey 700) op 10 cent rood plaat V pos. 31 op briefomslag 15-4-1859 naar Amsterdam, vrijwel pracht ex. (omslag op de naden versterkt). Volgens het Corinphila-archief slechts 2 poststukken met dit stempel op de 10 cent bekend! Herkomst: collectie Reed (1995)